Назад в магазина GDNOP148_70053

GOLDEN OPEN Бавносъхнеща акрилна боя 148 ml


Избор
€43,12
€291,35 / l
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007
GOLDEN OPEN Slow-Drying са професионални акрилни бои с удължено време за съхнене, които позволяват на художниците да използват техники, традиционно свързани с маслената живопис. Благодарение на по-бавното съхнене те осигуряват достатъчно време за смесване, засенчване и глазиране, което е идеално за детайлна работа в портретната и пейзажната живопис. Боите остават влажни върху палитрата за по-дълго време, което свежда до минимум отпадъците от тях и позволява многократното използване на смесите. Тяхната малко по-мека консистенция в сравнение с традиционните акрилни бои позволява гладко нанасяне и по-добро манипулиране на цветовете. Акрилните бои OPEN са съвместими с други акрилни продукти от марката GOLDEN, което позволява на художниците да регулират времето за съхнене според нуждите, като го комбинират с по-бързо съхнещи бои. Те са подходящи и за монотипични техники и други форми на печат, при които удълженото време за съхнене е предимство. Боите могат да се разреждат с вода или със специален разредител OPEN Thinner, който запазва работните им свойства, без да нарушава целостта на филма. След изсъхване те създават гъвкава и трайна повърхност с фин сатенен блясък.Параметри на продукта:- бавносъхнеща акрилна боя GOLDEN OPEN- тип боя: Акрилна боя с удължено време за съхнене- Консистенция: Малко по-мека от традиционните акрилни бои- Съвместимост: Може да се смесва с други акрилни продукти на GOLDEN- Разреждане: С вода или разредител OPEN Thinner- Повърхност след изсъхване: Еластична, трайна, с фин сатенен блясък- Обем: 148 ml
🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 250 мл

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 250 мл


Цена след отстъпка  5,74 € Редовна цена  6,60 € Единична цена 22,96 €/л
KREUL
Акрилна боя ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Акрилна боя ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Единична цена 46,53 €/л
Kompozit
Акрилна боя Solo Goya TRITON 750 мл

Акрилна боя Solo Goya TRITON 750 мл


11,25 € Единична цена 15,00 €/л
KREUL
Акрилна боя ACRYLIC Royal Essentials 120 мл

Акрилна боя ACRYLIC Royal Essentials 120 мл


4,19 € Единична цена 34,92 €/л
Royal & Langnickel
Акрилна боя Solo Goya Acrylic 100 мл

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 100 мл


Цена след отстъпка  4,18 € Редовна цена  4,80 € Единична цена 41,80 €/л
KREUL
3D релефна паста за моделиране ARTMIE

3D релефна паста за моделиране ARTMIE


25,27 € Единична цена 15,99 €/кг
ARTMiE

Последно разглеждани