GOLDEN Течна акрилна боя 30 ml


Избор
€11,85
€395,00 / l
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007
GOLDEN Fluid Acrylic Paint е висококачествена акрилна боя с течна консистенция и интензивен пигмент. Тази акрилна боя за платна е идеална за глазиране, изливане, детайлно рисуване, калиграфия или аерограф. Тя осигурява гладко нанасяне и ярки цветове дори на тънки слоеве. Тя е отлична за платно, хартия, дърво, картон и други абсорбиращи повърхности. Боята може да се смесва с медиуми и други акрилни продукти от марката GOLDEN. Използва се от професионални художници и креативни любители, които търсят качество, прецизност и универсална употреба. Изберете своя нюанс и открийте лекотата на рисуването с изключителна плавност. марката GOLDEN е световно признат производител на бои за изкуство, на който се доверяват професионални художници и художествени училища. Продуктите се произвеждат в САЩ и отговарят на най-високите стандарти за качество. параметри на продукта:
  • Обем: GOLDEN Течна акрилна боя
  • Обем: 30 ml
  • Консистенция: течна, пигментирана
  • Повърхности: платно, хартия, дърво, картон
  • Ефект: гладко нанасяне, ярки нюанси
  • Марка: GOLDEN (САЩ)
🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 250 мл

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 250 мл


Цена след отстъпка  5,74 € Редовна цена  6,60 € Единична цена 22,96 €/л
KREUL
Акрилна боя ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Акрилна боя ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Единична цена 46,53 €/л
Kompozit
Акрилна боя Solo Goya TRITON 750 мл

Акрилна боя Solo Goya TRITON 750 мл


11,25 € Единична цена 15,00 €/л
KREUL
Акрилна боя ACRYLIC Royal Essentials 120 мл

Акрилна боя ACRYLIC Royal Essentials 120 мл


4,19 € Единична цена 34,92 €/л
Royal & Langnickel
Акрилна боя Solo Goya Acrylic 100 мл

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 100 мл


4,80 € Единична цена 48,00 €/л
KREUL
3D релефна паста за моделиране ARTMIE

3D релефна паста за моделиране ARTMIE


25,27 € Единична цена 15,99 €/кг
ARTMiE

Последно разглеждани