Назад в магазина GDNHBCA118_40824

GOLDEN Тежка акрилна боя с едър алуминиев оксид 118 ml


Избор
€23,90
€202,54 / l
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007
GOLDEN Heavy Body Coarse Alumina е специална акрилна боя за платно с изразена текстура, дължаща се на съдържанието на частици алуминиев оксид. Тази уникална акрилна боя за рисуване наподобява фин пясък и е идеална за създаване на структурирани повърхности, релефи и многопластови техники. Консистенцията ѝ позволява пластично нанасяне с четка, шпатула и смесване с други акрилни медии. Цветът е прозрачен, така че ще служи отлично като основна текстура или елемент за ефект. Той ще бъде използван от професионални художници, но и от ентусиазирани творци, които искат да придадат на произведенията си ново измерение. Прилепва добре към платно, дърво, хартия и други абсорбиращи повърхности. Изберете своя нюанс и открийте творческата сила на структурата на повърхността. марката GOLDEN е сред най-разпознаваемите производители на художествени бои в света. Продуктите са произведени в САЩ, тествани са от професионалисти и отговарят на строги стандарти за качество, на които се доверяват художниците в студиата и галериите. параметри на продукта:- Акрилна боя GOLDEN Heavy Body Coarse Alumina- Обем: 118 мл- Консистенция: гъста, зърнеста- Повърхности: платно, хартия, дърво, картон- Ефект: структурирана, пясъчна повърхност- Марка: GOLDEN (САЩ)
🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Hodnotenia zákazníkov

5 6 hodnotení

Обожавам този продукт. Трябваше ми фон за портрет, който да изглежда като асфалтова пътна настилка. Смесих 50/50 груб пемзов гел с тъмносив акрил и стана перфектно. Нанесох го със стара кредитна карта върху грундирана плоскост. Без напукване, без лющене — гъвкаво е. Комбинирах и фина пемза с груба и тази комбинация е любимата ми повърхност. Много е тактилна, не можеш да спреш да я докосваш.

Alexander T. Overená recenzia

Пристигна в ред, благодаря. Golden е далеч най-добрата моделираща паста, която съм ползвал. Въпреки че е скъпа, определено си заслужава, защото никога не се напуква. Моделиращата паста се намира трудно, така че съм много доволен, че тук е налична.

Emmaus O. Overená recenzia

Новак съм в акрилната живопис, но тези са досега любимите ми от всички марки, които съм пробвала. Толкова са гъсти и кремообразни, с отлична покривност на по-светлите цветове. Добър избор на нюанси, особено ярките и пастелните тонове. Голямо забавление е — флуоресцентните нюанси са страхотни за подмалъвка.

Soňa Overená recenzia

PY150 определено е един от любимите ми. Може би не всеки би се съгласил, че това е незаменим пигмент, но той е толкова уникално подходящ за създаване на сияйни златни подтонове в различни смеси, че бих твърдял, че наистина е такъв. Например вземете PV19 (хинакридоново розово) и някакъв друг хинакридон, може би PR202 или PR209, добавете това — и ще ми благодарите, защото току-що създадохте огнено златисто оранжево с изключителен блясък. И това не са само цветове с висока интензивност: можете да добавите това към кобалтово зелено и златисто зелено, за да създадете буйно зелено със слънчев подтон, но като цяло приглушено излъчване. Много е полезно, ако обичате да смесвате цветове. А тъй като става въпрос за акрил с гъста консистенция, наситеността на пигмента и цялостното качество са на най-високо ниво.

Vinicius C. Overená recenzia

Обожавам този продукт. Трябваше ми фон за портрет, който да изглежда като асфалтова пътна настилка. Смесих 50/50 груб пемза гел с тъмносив акрил и стана перфектно. Нанесох го със стара кредитна карта върху грундирана плоскост. Без напукване, без белене — гъвкаво. Комбинирах също фината пемза с грубата и тази комбинация е любимата ми повърхност. Много е тактилна, не можеш да спреш да я докосваш.

Alexander T. Overená recenzia

Току-що открих Interference цветовете на Golden и те са ПРЕКРАСНИ. Почти прозрачни при поглед от една посока, сияйно блестящи при поглед от друга. Сравнително скъпи в сравнение с други акрили, но определено си заслужава, ако такъв стил отговаря на работата ви. Могат да се смесват с други Interference цветове за различни нюанси. Цветът изпъква най-добре, нанесен върху тъмни цветове.

Jana Overená recenzia

Алтернативни продукти

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 250 мл

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 250 мл


Цена след отстъпка  5,74 € Редовна цена  6,60 € Единична цена 22,96 €/л
KREUL
Акрилна боя ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Акрилна боя ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Единична цена 46,53 €/л
Kompozit
Акрилна боя Solo Goya TRITON 750 мл

Акрилна боя Solo Goya TRITON 750 мл


11,25 € Единична цена 15,00 €/л
KREUL
Акрилна боя ACRYLIC Royal Essentials 120 мл

Акрилна боя ACRYLIC Royal Essentials 120 мл


4,19 € Единична цена 34,92 €/л
Royal & Langnickel
Акрилна боя Solo Goya Acrylic 100 мл

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 100 мл


Цена след отстъпка  4,18 € Редовна цена  4,80 € Единична цена 41,80 €/л
KREUL
3D релефна паста за моделиране ARTMIE

3D релефна паста за моделиране ARTMIE


25,27 € Единична цена 15,99 €/кг
ARTMiE

Последно разглеждани