Назад в магазина GDNHFIR118_85114

GOLDEN Висококачествена преливаща се акрилна боя 118 ml


Избор
€35,17
€298,05 / l
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007
GOLDEN High Flow Iridescent 118 ml са професионални акрилни бои с изключително течна консистенция, предлагащи брилянтна пигментация, съчетана с изключителна течливост, подобна на мастило. Благодарение на състава си със 100% акрилна полимерна дисперсия те са изключително устойчиви на вода и химикали, а след изсъхване създават гъвкав, траен филм. Серията включва и специални перлени нюанси с иридесцентен ефект, които съдържат метални частици и създават фин метален блясък. Например Iridescent Bronze (Fine) предлага богато бронзово отражение, което се променя в зависимост от условията на осветление и ъгъла на гледане. Този ефект е идеален за декоративни техники, подчертаване на детайли или модерни абстрактни композиции. Боите са подходящи за широк спектър от художествени техники, като например глазиране, леене, калиграфия, акварелни ефекти, аерограф или работа с четки и технически писалки. Те са съвместими с други продукти на марката GOLDEN, включително гелове, медии и текстилни добавки (например GAC 900 за текстил). Преди употреба боята трябва да се разклати добре, за да се смесят равномерно пигментите. Идеален избор за художници, илюстратори, дизайнери и творчески професионалисти, които търсят интензивност и оптични ефекти в една стъпка.

Параметри на продукта:

  • GOLDEN High Flow Иридесцентни акрилни бои 118 ml
  • Обем: 118 ml
  • Консистенция: изключително течна (подобна на мастило)
  • Подходяща за: четки, аерограф, технически писалки, маркери
  • Употреба: глазиране, отливане, калиграфия, оптични и метални ефекти, акварелни техники
  • Специални характеристики: преливащ ефект - метален блясък, променящ се в зависимост от светлината
  • Повърхности: хартия, платно, дърво, пластмаса, текстил (със среда GAC 900)
  • Производител: GOLDEN Artist Colors

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 250 мл

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 250 мл


Цена след отстъпка  5,74 € Редовна цена  6,60 € Единична цена 22,96 €/л
KREUL
Акрилна боя ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Акрилна боя ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Единична цена 46,53 €/л
Kompozit
Акрилна боя Solo Goya TRITON 750 мл

Акрилна боя Solo Goya TRITON 750 мл


11,25 € Единична цена 15,00 €/л
KREUL
Акрилна боя ACRYLIC Royal Essentials 120 мл

Акрилна боя ACRYLIC Royal Essentials 120 мл


4,19 € Единична цена 34,92 €/л
Royal & Langnickel
Акрилна боя Solo Goya Acrylic 100 мл

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 100 мл


Цена след отстъпка  4,18 € Редовна цена  4,80 € Единична цена 41,80 €/л
KREUL
3D релефна паста за моделиране ARTMIE

3D релефна паста за моделиране ARTMIE


25,27 € Единична цена 15,99 €/кг
ARTMiE

Последно разглеждани