Изолационен слой от златна акрилна боя


Избор
€22,39
€47,34 / l
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007
Golden Acrylic Paint Insulation Layer е готов за употреба прозрачен акрилен изолационен слой, който действа като защитна бариера между акрилната боя и крайния лак. Предназначен е за нанасяне директно върху готовото произведение преди използването на сваляем лак. Този слой ефективно уплътнява повърхността на картината, балансира нейното попиване и осигурява равномерно нанасяне на лака. Той също така улеснява последващото отстраняване на крайния лак, без да се поврежда самата картина. Изолационният слой замества сложното смесване на гелове и вода - достатъчно е да го нанесете директно от опаковката. Препоръчва се нанасянето на един или повече изолационни слоеве за перфектна защита. Налични опаковки:

Продуктови параметри:

237 ml и 473 ml:

  • Тип на продукта: Акрилна изолационна боя за защита
  • Употреба: Слой между акрилна боя и лак
  • Свойства: Прозрачен, траен, готов за незабавна употреба
  • Предназначение: Улеснява нанасянето и отстраняването на лака
  • Обем на опаковката: 237 ml, 473 ml
🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Hodnotenia zákazníkov

5 1 hodnotení

Реших да купя изолационен грунд след препоръка от няколко художници. Преди нанасянето направих проба върху парче — което определено препоръчвам на всеки. Нанесен с много мека плоска четка в една посока, на 2 слоя, дава хубава гладка основа за лак. Крайният финиш на готовото произведение е много по-красив.

Stella F. Overená recenzia

Алтернативни продукти

Акрилен лак в спрей FLY COLOR 400 ml

Акрилен лак в спрей FLY COLOR 400 ml


6,79 € Единична цена 16,98 €/л
ARTMiE
Течни перли - перлена писалка

Течни перли - перлена писалка


3,66 € Единична цена 122,00 €/л
Pentart
ARTMIE Lumina фиксиращ спрей 400 ml

ARTMIE Lumina фиксиращ спрей 400 ml


7,70 € Единична цена 19,25 €/л
GHIANT
Лепило за метални листчета 50 мл

Лепило за метални листчета 50 мл


2,60 € Единична цена 52,00 €/л
Pentart
Паста с ефект на пукнатина metalik Pentart 100 мл

Паста с ефект на пукнатина metalik Pentart 100 мл


5,36 € Единична цена 53,60 €/л
Pentart
JAVANA Маркер ПЕРЛЕН Pen 29 мл

JAVANA Маркер ПЕРЛЕН Pen 29 мл


3,89 € Единична цена 134,14 €/л
KREUL

Последно разглеждани