JOVI комплект акрилни бои 6x35 ml + четка

Наличен
€11,29
Изпращаме още същия ден Със Speedy от 2,50 € · Безплатно над 59 €
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Комплектът акрилни бои JOVI с меко сатенено покритие ще ви омагьоса още с първия щрих! Високата им покривност гарантира, че само един слой е достатъчен за постигане на оптимални резултати. Боядисвайте с тях всякакви повърхности - от съдове до мебели и дрехи. Продуктите могат лесно да се декорират с помощта на различни апликатори (четки, маламашки, гъби и др.). След като изсъхне, боята е водоустойчива. Освен това тя е напълно безопасна за деца. Тази акрилна боя ACRYLIC PAINT, разреждаща се с вода, издига креативността до нови висоти. Тя ви позволява да вдъхнете живот на света на цветовете върху вашите произведения на изкуството и да създадете трайно изкуство, което издържа проверката на времето.

Параметри на продукта:

  • Комплект акрилни бои JOVI
  • на водна основа
  • висока покривност
  • сатенено покритие
  • подходящ за всякакви повърхности
  • водоустойчив след изсушаване
  • комплектът съдържа 6x35 ml + четка

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 250 мл

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 250 мл


Цена след отстъпка  5,74 € Редовна цена  6,60 € Единична цена 22,96 €/л
KREUL
Акрилна боя ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Акрилна боя ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Единична цена 46,53 €/л
Kompozit
Акрилна боя Solo Goya TRITON 750 мл

Акрилна боя Solo Goya TRITON 750 мл


11,25 € Единична цена 15,00 €/л
KREUL
Акрилна боя ACRYLIC Royal Essentials 120 мл

Акрилна боя ACRYLIC Royal Essentials 120 мл


4,19 € Единична цена 34,92 €/л
Royal & Langnickel
Акрилна боя Solo Goya Acrylic 100 мл

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 100 мл


Цена след отстъпка  4,18 € Редовна цена  4,80 € Единична цена 41,80 €/л
KREUL
3D релефна паста за моделиране ARTMIE

3D релефна паста за моделиране ARTMIE


25,27 € Единична цена 15,99 €/кг
ARTMiE

Последно разглеждани