Kerotix 60 мл

€5,75
€95,83 / l
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Kerotix 60 мл е висококачествен продукт на известния чешки производител UMTON за професионални художествени майстори. Kerotix UMTON е гъст восъчен лак, предвиден за рисуване с маслени бои и темпери. Kerotix запазва изображението и го предпазва с мек слой от вредни изпарения и газове. Нанася се върху картината и се размазва с памук, плат или с ръка. След като нанесете продукта, оставете картината, обърнато към слънцето, за кратко време, така че порите му да се запълнят.

Можете да използвате и така нареченото художествено масло, което не се разтапя и е необходим материал за художниците-реставратори, който го използват при залепянето на ново платно или когато искат да защитят творбата си.

Препоръчваме да използвате при рисуване с маслени бои и темпери.

Опаковката съдържа:

  • 1 брой 60 мл Kerotix в туба.
🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 250 мл

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 250 мл


Цена след отстъпка  5,74 € Редовна цена  6,60 € Единична цена 22,96 €/л
KREUL
Акрилна боя ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Акрилна боя ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Единична цена 46,53 €/л
Kompozit
Акрилна боя Solo Goya TRITON 750 мл

Акрилна боя Solo Goya TRITON 750 мл


11,25 € Единична цена 15,00 €/л
KREUL
Акрилна боя ACRYLIC Royal Essentials 120 мл

Акрилна боя ACRYLIC Royal Essentials 120 мл


4,19 € Единична цена 34,92 €/л
Royal & Langnickel
Акрилна боя Solo Goya Acrylic 100 мл

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 100 мл


Цена след отстъпка  4,18 € Редовна цена  4,80 € Единична цена 41,80 €/л
KREUL
3D релефна паста за моделиране ARTMIE

3D релефна паста за моделиране ARTMIE


25,27 € Единична цена 15,99 €/кг
ARTMiE

Последно разглеждани