Назад в магазина KHN01627S1002KS

KOH-I-NOOR Acrylic 10 - комплект акрилни бои с медиум и разредител

€25,27
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007
Комплектът KOH-I-NOOR Acrylic 10 включва 10 висококачествени акрилни бои с вместимост 40 ml, както и перлена гланцова среда и разредител. Тези бои са водоразредими, силно пигментирани, устойчиви на светлина и при изсъхване създават гъвкав, водоустойчив филм. Могат да се нанасят с четка, валяк или шпатула и са подходящи за широка гама основи - от платно до хартия и от дърво до керамика. Те са чудесен избор както за начинаещи, така и за напреднали художници, които желаят да експериментират със смесването на цветове, техниките на наслояване и текстурите. Комплектът включва както основни, така и специални перлени тонове. Параметри на продукта:- Тип: Комплект акрилни бои + перлена среда + разредител- Обем: 10 тубички по 40 мл- Съдържание на комплекта: 1: Основни и перлени цветове + среда + разредител- Разреждане: Вода + приложена перлена среда- Свойства: Висока пигментация, гъвкав филм, устойчивост на светлина- Повърхности: Хартия, платно, дърво, керамика- Инструменти за нанасяне: Четки, валяци, шпатули
🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 250 мл

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 250 мл


Цена след отстъпка  5,74 € Редовна цена  6,60 € Единична цена 22,96 €/л
KREUL
Акрилна боя ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Акрилна боя ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Единична цена 46,53 €/л
Kompozit
Акрилна боя Solo Goya TRITON 750 мл

Акрилна боя Solo Goya TRITON 750 мл


11,25 € Единична цена 15,00 €/л
KREUL
Акрилна боя ACRYLIC Royal Essentials 120 мл

Акрилна боя ACRYLIC Royal Essentials 120 мл


4,19 € Единична цена 34,92 €/л
Royal & Langnickel
Акрилна боя Solo Goya Acrylic 100 мл

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 100 мл


4,80 € Единична цена 48,00 €/л
KREUL
3D релефна паста за моделиране ARTMIE

3D релефна паста за моделиране ARTMIE


25,27 € Единична цена 15,99 €/кг
ARTMiE

Последно разглеждани