Назад в магазина KHN01636S2402KS

KOH-I-NOOR Акварелни бои Mondeluz Portrait / 24 бр.

€63,32
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007
Уникалната акварелна палитра Mondeluz 24 Portrait предлага високопигментирани нюанси, специално подбрани за рисуване на портрети, които ви позволяват да уловите фините тонове на кожата и сенките. Всеки цвят е готов за употреба - просто капнете вода и работете с четка, за да постигнете богати преходи и дълбоки цветни слоеве. Комплектът е идеално решение за илюстратори, портретисти или студенти по изкуствата, които търсят качество на достъпна цена. Благодарение на изключителната светлоустойчивост цветовите резултати се запазват дълготрайно, без да избледняват, а гъвкавата гранулация на цветовете поддържа текстурите на кожата и косата. Солидният пластмасов калъф осигурява защита по време на пътуване и съхранение. С този комплект ще получите професионален инструмент за създаване на емоционални и реалистични портрети, който ви позволява да експериментирате с водна техника и детайлни преходи. продуктови параметри: - Тип: Акварелни бои в солиден калъф- Брой нюанси: 24, специално смесени за портрети- Обем: 1,5 кг: Класически монодози, подходящи за лесно нанасяне- Опаковка: Пластмасов калъф с прозрачна горна част- Дълготрайност: Висока светлоустойчивост и устойчивост на цветовете
🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 250 мл

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 250 мл


Цена след отстъпка  5,74 € Редовна цена  6,60 € Единична цена 22,96 €/л
KREUL
Акрилна боя ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Акрилна боя ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Единична цена 46,53 €/л
Kompozit
Акрилна боя Solo Goya TRITON 750 мл

Акрилна боя Solo Goya TRITON 750 мл


11,25 € Единична цена 15,00 €/л
KREUL
Акрилна боя ACRYLIC Royal Essentials 120 мл

Акрилна боя ACRYLIC Royal Essentials 120 мл


4,19 € Единична цена 34,92 €/л
Royal & Langnickel
Акрилна боя Solo Goya Acrylic 100 мл

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 100 мл


Цена след отстъпка  4,18 € Редовна цена  4,80 € Единична цена 41,80 €/л
KREUL
3D релефна паста за моделиране ARTMIE

3D релефна паста за моделиране ARTMIE


25,27 € Единична цена 15,99 €/кг
ARTMiE

Последно разглеждани