Назад в магазина KZTACST18X20

Комплект 18 акрилни бои Kompozit STANDART 18 x 20 ml

€20,49
€56,92 / l
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Комплектът акрилни бои Kompozit STANDART предлага 18 внимателно подбрани нюанса в тубички от 20 ml, които са идеални за широк спектър от художествени техники и покриване на повърхности. Благодарение на балансираната си консистенция и деликатен сатенено-матов завършек, боите са изключително подходящи и за техниката Fluid Art. След изсъхване формират здрав, еластичен и водоустойчив слой, който не се напуква дори при по-плътно нанасяне.

Параметри на продукта

  • Марка: Kompozit
  • Серия: STANDART
  • Съдържание на опаковката: 18 x 20 ml
  • Нюанси в комплекта: 03 титаниево бяло, 08 бежово, 12 светло жълто, 19 теракота, 23 светло розово, 26 оранжево, 31 истинско червено, 33 нафтолово червено, 47 патладжан, 51 светло синьо, 53 първично синьо, 58 ултрамарин, 68 светло зелено, 71 тъмно зелено, 81 оксидно кафяво, 83 умбра, 84 тъмно кафяво, 89 черно
  • Характеристики: бързосъхнещи, без натрапчив мирис, фин сатенен мат финиш, ненапукващ се еластичен филм
  • Тегло: 0,7 kg

Употреба и техники

Боите се нанасят лесно с четка, шпакла или чрез изливане върху платно, дърво, хартия, картон и други арт основи. Подходящи са както за начинаещи, така и за напреднали художници за класическа живопис, наслояване или експерименти с течен акрил.

Често задавани въпроси

Подходящи ли са боите за техниката с изливане (Fluid Art)? Да, благодарение на специалната си консистенция и еластичност, те са чудесни за техниката Fluid Art.

Напуква ли се боята при нанасяне на по-дебел слой? Не, след изсъхване образува гъвкав и устойчив филм, който запазва целостта си дори при по-плътни слоеве.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Изображение от снимка

Изображение от снимка


65,27 €
ARTMiE
Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml


1,29 € Единична цена 64,50 €/л
Kompozit
Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml

Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml


3,09 € Единична цена 41,20 €/л
Kompozit
Акрилна боя Artemisia 20 ml

Акрилна боя Artemisia 20 ml


1,95 €
Artemisia
Акрилна боя STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Акрилна боя STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


13,79 € Единична цена 27,58 €/л
Kompozit
Акрилна боя, 60 мл, ROSA Gallery

Акрилна боя, 60 мл, ROSA Gallery


4,19 € Единична цена 69,83 €/л
Rosa

Последно разглеждани