Назад в магазина KZTACST24X20

Комплект акрилни бои Kompozit STANDART 24 x 20 ml

€26,90
€56,04 / l
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Комплектът акрилни бои Kompozit STANDART предлага 24 наситени цвята в тубички от 20 ml, предназначени за начинаещи, студенти и опитни художници. Тези акрилни бои с фин матов блясък и специална консистенция съхнат бързо и образуват здрав, еластичен и водоустойчив слой, който не се напуква дори при нанасяне на по-дебели пластове. Подходящи са за разнообразни арт проекти и работа без неприятни миризми.

Параметри на продукта

  • Марка: Kompozit
  • Серия: STANDART
  • Съдържание на опаковката: 24 x 20 ml бои
  • Повърхностен ефект: фин матов блясък
  • Характеристики на филма: еластичен, устойчив, не се напуква при напластяване, без остра миризма
  • Тегло: 0,92 kg
  • Включени нюанси: 03 титаниево бяло, 08 бежово, 09 топло сиво, 10 лимон, 12 светло жълто, 15 кадмиево жълто, 19 теракота, 23 светло розово, 26 оранжево, 31 ярко червено, 33 нафтолово червено, 41 люляк, 47 патладжан, 51 светло синьо, 53 първично синьо, 58 ултрамарин, 61 тюркоазено синьо, 68 светло зелено, 71 тъмно зелено, 79 капучино, 81 оксидно кафяво, 83 умбра, 84 тъмно кафяво, 89 черно

Употреба и техники

Акрилната боя се нанася лесно с четка, шпакла или гъба върху платно, дърво, хартия, картон или камък. Благодарение на своята специфична консистенция, комплектът е отличен избор както за класическа живопис, така и за техниката Fluid Art. Боите могат да се разреждат с вода или специални акрилни медиуми, а след изсъхване се препоръчва картината да се запечата с краен лак за максимална защита.

Често задавани въпроси

Съдържа ли комплектът основни цветове за смесване? Да, комплектът включва разнообразна гама от 24 цвята, включително основни тонове като първично синьо, жълти нюанси, червено и титаниево бяло за лесно смесване.

Напукват ли се боите при по-плътно нанасяне? Боите Kompozit STANDART образуват здрав и гъвкав филм след изсъхване, който запазва целостта си и не се напуква дори в по-дебел слой.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Изображение от снимка

Изображение от снимка


65,27 €
ARTMiE
Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml


1,29 € Единична цена 64,50 €/л
Kompozit
Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml

Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml


3,09 € Единична цена 41,20 €/л
Kompozit
Акрилна боя Artemisia 20 ml

Акрилна боя Artemisia 20 ml


1,95 €
Artemisia
Акрилна боя STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Акрилна боя STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


13,79 € Единична цена 27,58 €/л
Kompozit
Акрилна боя, 60 мл, ROSA Gallery

Акрилна боя, 60 мл, ROSA Gallery


4,19 € Единична цена 69,83 €/л
Rosa

Последно разглеждани