Комплект акварелни бои Nassau 34 броя

Наличен
€12,60
Изпращаме още същия ден Със Speedy от 2,50 € · Безплатно над 59 €
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007
Akvarelová sada Nassau 34 dielna

Akvarelová umelecká sada Nassau 34 dielna je ideálna pre začiatočníkov aj pokročilých umelcov, którzy chcieli objavovat krásu akvarelového maľovania. Táto kompletná sada съдържа всичко, čo potrebujete на tvorbu nádherných umeleckých diel - 12 akvarelových farieb v panvičkách, 7 akvarelových farieb v tubách (12 ml), 8 akvarelových ceruziek, 2 štetce, grafitové ceruzky, paletu na miešanie farieb, gumu a strúhadlo. Sada je uložená v luxusnej magnetickej krabičke, která zabezpečuje praktické uskladnenie aj elegantnú prezentáciu. Akvarelová sada ponúka široké spektrum jasných a sýtych farieb, ktoré sa ľahko miešajú a vytvárajú jedinečné odtiene. Vďaka profesionálním akvarelovým ceruzkám a štetcom позволява precízne detaily aj plynulé prechody farieb. Ideálna ako darček pre umelcov, studenti alebo kreatívnych nadšencov, ktorí hľadajú kompletnú sadu na akvarelové maľovanie.

Parametre produktu:

  • Akvarelová umelecká sada Nassau 34 dielna
  • V sade: 12 akvarelových farieb v panvičkách, 7 x 12 ml akvarelová farba v tube (Biela, Citrónová Žltá, Okrová Žltá, Skarlet Červená, Kobaltová Modrá, Viridian Zelená, Čierna), 8 akvarelových farbičiek, 2 štetce (plochý, okrúhly), 1 ceruzka, 1 paleta, 1 guma, 1 strúhadlo
  • Balenie: Luxusná magnetická krabička
  • Použitie: Akvarelové maľovanie, miešanie farieb, precízne kresby
  • Размери: 27 x 22 x 3 cm

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 250 мл

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 250 мл


Цена след отстъпка  5,74 € Редовна цена  6,60 € Единична цена 22,96 €/л
KREUL
Акрилна боя ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Акрилна боя ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Единична цена 46,53 €/л
Kompozit
Акрилна боя Solo Goya TRITON 750 мл

Акрилна боя Solo Goya TRITON 750 мл


11,25 € Единична цена 15,00 €/л
KREUL
Акрилна боя ACRYLIC Royal Essentials 120 мл

Акрилна боя ACRYLIC Royal Essentials 120 мл


4,19 € Единична цена 34,92 €/л
Royal & Langnickel
Акрилна боя Solo Goya Acrylic 100 мл

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 100 мл


Цена след отстъпка  4,18 € Редовна цена  4,80 € Единична цена 41,80 €/л
KREUL
3D релефна паста за моделиране ARTMIE

3D релефна паста за моделиране ARTMIE


25,27 € Единична цена 15,99 €/кг
ARTMiE

Последно разглеждани