Комплект акварелни бои Nassau от 28 части

Наличен
€6,65
Изпращаме още същия ден Със Speedy от 2,50 € · Безплатно над 59 €
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007
Akvarelová sada Nassau 28 dielna - plechový obalAkvarelová

sada Nassau 28 ks je kompletný set pre začínajúcich aj pokročilých umelcov a je ideálnym riešením pre všetkých milovníkov akvarelovej techniky. Táto kompletná výtvarná sada obsahuje 12 akvarelových farieb v panvičkách, 12 akvarelových ceruziek, 2 štetce, strúhadlo a hubku na efekty. Vďaka vysokokvalitným pigmentom sú farby sýte a ľahko sa miešajú, čím umožňujú dosiahnuť jedinečné odtiene a jemné prechody. Robustné kovové puzdro chráni obsah pred poškodením a je ideálne na prenos. Táto sada je vhodná pre začiatočníkov aj profesionálov, ktorí chcieli objaviť čaro akvarelovej maľby a rozvíjať svoju kreativitu. Ideálna na použitie s akvarelovým papierom, vhodná na domáce i profesionálne využitie.

Parametre produktu:

  • Akvarelová sada Nassau 28 dielna
  • V balení: 12 akvarelových farieb v panvičkách, 12 akvarelových ceruziek, 2 štetce, 1 strúhadlo, 1 hubka
  • Vysokokvalitné pigmenty pre žiarivé odtiene
  • Kovové puzdro na bezpečné prenášanie

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 250 мл

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 250 мл


Цена след отстъпка  5,74 € Редовна цена  6,60 € Единична цена 22,96 €/л
KREUL
Акрилна боя ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Акрилна боя ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Единична цена 46,53 €/л
Kompozit
Акрилна боя Solo Goya TRITON 750 мл

Акрилна боя Solo Goya TRITON 750 мл


11,25 € Единична цена 15,00 €/л
KREUL
Акрилна боя ACRYLIC Royal Essentials 120 мл

Акрилна боя ACRYLIC Royal Essentials 120 мл


4,19 € Единична цена 34,92 €/л
Royal & Langnickel
Акрилна боя Solo Goya Acrylic 100 мл

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 100 мл


Цена след отстъпка  4,18 € Редовна цена  4,80 € Единична цена 41,80 €/л
KREUL
3D релефна паста за моделиране ARTMIE

3D релефна паста за моделиране ARTMIE


25,27 € Единична цена 15,99 €/кг
ARTMiE

Последно разглеждани