Назад в магазина RMSAR0526GE

Комплект акварелни бои Nassau | Комплект от 13 части

Наличен
€6,35
Изпращаме още същия ден Със Speedy от 2,50 € · Безплатно над 59 €
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007
Akvarelová sada Nassau | 13 dielna

Пълен комплект акварелни бои от 13 части е идеален за творческо рисуване и е перфектният инструмент както за начинаещи, така и за напреднали художници. Този комплект акварелни бои включва 10 тубички (12 ml) с акварелни бои в основни нюанси, акварелен блок във формат A5, молив HB и четка за многократно пълнене, която позволява лесно и прецизно нанасяне на цветовете. Благодарение на висококачествените пигменти цветовете са ярки и се смесват лесно, като създават плавни преходи и реалистични ефекти. Компактната опаковка е идеална за пренасяне, така че можете да се наслаждавате на акварелното рисуване навсякъде. Независимо дали се занимавате с илюстрации, рисуване на пейзажи или експериментирате с нови техники, този пълен комплект за изкуство осигурява всичко необходимо за създаване на красиви произведения.

параметри на продукта:

  • Комплект акварелни бои Nassau 13 бр.
  • Компактна опаковка, подходяща за пътуване
  • В опаковката:
  • 10 акварелни бои х 12 мл в нюанси: Фуксия, бургундско, виридиново зелено, сапфирено синьо, канарско жълто, черно, основно червено, бяло, изгоряла сиена, основно синьо
  • 1 акварелен блок A5 с 10 листа, тегло на хартията 300 g/m2
  • 1 четка за многократно пълнене за лесно рисуване
  • 1 x молив HB

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 250 мл

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 250 мл


Цена след отстъпка  5,74 € Редовна цена  6,60 € Единична цена 22,96 €/л
KREUL
Акрилна боя ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Акрилна боя ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Единична цена 46,53 €/л
Kompozit
Акрилна боя Solo Goya TRITON 750 мл

Акрилна боя Solo Goya TRITON 750 мл


11,25 € Единична цена 15,00 €/л
KREUL
Акрилна боя ACRYLIC Royal Essentials 120 мл

Акрилна боя ACRYLIC Royal Essentials 120 мл


4,19 € Единична цена 34,92 €/л
Royal & Langnickel
Акрилна боя Solo Goya Acrylic 100 мл

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 100 мл


Цена след отстъпка  4,18 € Редовна цена  4,80 € Единична цена 41,80 €/л
KREUL
3D релефна паста за моделиране ARTMIE

3D релефна паста за моделиране ARTMIE


25,27 € Единична цена 15,99 €/кг
ARTMiE

Последно разглеждани