Назад в магазина CCH977542

Комплект за създаване на бижута от термосвиваем филм

€16,10
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007
С нашия творчески комплект за изработване на бижута можете да създадете оригинални бижута с помощта на термосвиваемо фолио. Този комплект съдържа всичко необходимо за изработване на уникални колиета, гривни и обеци. Свиващото се фолио е лесно за оцветяване и се свива при нагряване във фурната, като създава здрави и издръжливи висулки. Подробни инструкции можете да намерите на гърба на опаковката или като сканирате QR кода, който ще ви отведе в нашата творческа вселена, пълна с вдъхновение. Този комплект е идеален за деца на възраст от 8 години и възрастни, които искат да открият радостта от създаването на собствени бижута. продуктови параметри: - Съдържание на опаковката: 6 бр. термосвиваемо фолио, 12 цветни молива, пластмасови и стъклени мъниста, кукички за обеци, верижки, пръстени, еластични конци, перфоратор, лист с шаблони- Материал: Размери на термосвиваемото фолио: приблизително формат А5 (преди свиване)- Препоръчителна възраст: от 8 години- Ниво на трудност: за начинаещи- Препоръка за безопасност: да се използва под надзора на възрастен
🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Бои за текстил и кожа ARTMIE CACADU 50 ml

Бои за текстил и кожа ARTMIE CACADU 50 ml


2,93 € Единична цена 58,60 €/л
ARTMiE
Боя за текстил и кожа Pentart 50 ml

Боя за текстил и кожа Pentart 50 ml


3,45 € Единична цена 69,00 €/л
Pentart
JOVI Глина за моделиране- бяла

JOVI Глина за моделиране- бяла


1,85 € Единична цена 7,40 €/кг
JOVI
Флумастер за порцелан DARWI ARMERINA без печене 2 mm /6 ml

Флумастер за порцелан DARWI ARMERINA без печене 2 mm /6 ml


3,70 €
Darwi
Спрей за текстил Ghiant H2O 150 ml

Спрей за текстил Ghiant H2O 150 ml


4,20 € Единична цена 28,00 €/л
GHIANT
Бои за стъкло и порцелан на марката PENTART- 30 ml

Бои за стъкло и порцелан на марката PENTART- 30 ml


2,92 € Единична цена 97,33 €/л
Pentart

Последно разглеждани