Краен гланцов лак LUKAS – 125 ml

Наличен
€15,90
€127,20 / l
На път към насДоставка за 4–6 дни Със Speedy от 2,50 € · Безплатно над 59 €
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Крайният гланцов лак LUKAS е прозрачен защитен лак, предназначен за финална фиксация на акрилна живопис. Върху повърхността той образува високо гланцов и прозрачен филм, който надеждно предпазва завършеното произведение от прах и външни влияния. Той е идеално допълнение към акрилните бои и медиуми на немската марка LUKAS с традиция от 1862 година.

Параметри на продукта

  • Марка: LUKAS
  • Тип: краен гланцов лак за акрил
  • Обем: 125 ml
  • Цвят: прозрачен
  • Страна на произход: Германия
  • Тегло: 0,13 kg
  • Съдържание на опаковката: 1 бр.

Употреба и нанасяне

Лакът се нанася на тънки и равномерни слоеве с мека плоска синтетична четка върху чиста и напълно изсъхнала повърхност. Препоръчва се нанасяне в една посока и осигуряване на достатъчно време за съхнене между отделните слоеве.

Често задавани въпроси

За каква техника е предназначен този лак? Лакът е специално разработен за дълготрайна защита на картини и творби, създадени с акрилни бои и акрилни медиуми.

Какъв краен ефект оставя лакът? След пълно изсъхване образува прозрачен защитен слой с наситен и ярък гланцов блясък.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Изображение от снимка

Изображение от снимка


65,27 €
ARTMiE
Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml


Цена след отстъпка  1,16 € Редовна цена  1,29 € Единична цена 58,00 €/л
Kompozit
Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml

Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml


Цена след отстъпка  2,78 € Редовна цена  3,09 € Единична цена 37,07 €/л
Kompozit
Акрилна боя Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Цена след отстъпка  12,41 € Редовна цена  13,79 € Единична цена 24,82 €/л
Kompozit
Акрилна боя Artemisia 20 ml

Акрилна боя Artemisia 20 ml


1,95 €
Artemisia
Акрилна боя, 60 мл, ROSA Gallery

Акрилна боя, 60 мл, ROSA Gallery


4,19 € Единична цена 69,83 €/л
Rosa

Последно разглеждани