Назад в магазина PNT390_01

Кремообразна полублестяща акрилна боя Pentart 200 мл


Избор
€7,09
€35,45 / l
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Полублестящата кремообразна акрилна боя от Pentart е на водна основа с високо съдържание на пигменти. Изсъхва бързо и след изсъхване боята има полулъскав вид и дори метално отражение. Благодарение на плътността боята се нанася много лесно. Можете да я нанесете с шпатула или четка върху всякакви повърхности. Подходяща е за създаване на релефни повърхности и различни 3D мотиви. Също така е чудесна за моделиране. Можете да смесвате отделни нюанси един с друг, което създава уникални ефекти. Предлага се в практична тубичка от 200 ml.

характеристики на продукта:

  • Акрилна боя Pentart
  • Подходящ за всякакви повърхности
  • Гъста консистенция и висока пигментация
  • Туба с обем 200 мл
  • 24 нюанса

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 250 мл

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 250 мл


Цена след отстъпка  5,48 € Редовна цена  6,30 € Единична цена 21,92 €/л
KREUL
Акрилна боя ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Акрилна боя ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Единична цена 46,53 €/л
Kompozit
Акрилна боя Solo Goya TRITON 750 мл

Акрилна боя Solo Goya TRITON 750 мл


11,25 € Единична цена 15,00 €/л
KREUL
Акрилна боя ACRYLIC Royal Essentials 120 мл

Акрилна боя ACRYLIC Royal Essentials 120 мл


4,19 € Единична цена 34,92 €/л
Royal & Langnickel
Акрилна боя Solo Goya Acrylic 100 мл

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 100 мл


Цена след отстъпка  4,18 € Редовна цена  4,80 € Единична цена 41,80 €/л
KREUL
3D релефна паста за моделиране ARTMIE

3D релефна паста за моделиране ARTMIE


25,27 € Единична цена 15,99 €/кг
ARTMiE

Последно разглеждани