KREUL Комплект свещи за писане Winter Love 6×25 ml

€14,60
€97,33 / l
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Създайте уютна зимна атмосфера със собственоръчно декорирани свещи с помощта на комплекта писалки за свещи KREUL "Winter Love". Този практичен комплект включва шест хармонични нюанса, които ви позволяват да рисувате имена, снежинки, дървета и звезди директно върху свещи в стълб или свещник с чисти и прецизни линии. Течният восък на водна основа съдържа естествен пчелен восък за гладко, подобно на восък покритие[[полу]] след около 8 часа дизайнът се втвърдява и свещта може да се пали под наблюдение. Идеални за начинаещи и любители производители, тънките писалки с фин връх работят направо върху свещта или с четки, гъби и шаблони, така че можете с лекота да напластявате детайли, да шаблонирате мотиви и да създавате празнични подаръци или сезонни декорации. Перфектен избор за коледно изработване, зимни сватби и грижовни ръчно изработени подаръци.

Параметри на продукта:

  • Комплект: 6 писалки × 25 мл
  • Цветове: Бели, червени, зелени, черни, сребърни, златни
  • Формула: Течен восък на водна основа с пчелен восък
  • Приложение: Тънък връх на писалката[[полу]] четка/гъба/шаблон
  • Време за съхнене: Приблизително 8 часа
  • EAN: 4000798127985
🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Hodnotenia zákazníkov

3 2 hodnotení

За съжаление боята много бързо хваща коричка. Дори бързата работа и топлата вода не помогнаха.

Overeny zakaznik Overená recenzia

Наистина красиви скицници. Използвам акварел и гваш и върху тях се представят добре. Леко се нагъват, но не прекалено, а слоевете боя са равномерни. Препоръчвам за ежедневно скициране.

Laura Overená recenzia

Алтернативни продукти

Бои за текстил и кожа ARTMIE CACADU 50 ml

Бои за текстил и кожа ARTMIE CACADU 50 ml


2,93 € Единична цена 58,60 €/л
ARTMiE
Боя за текстил и кожа Pentart 50 ml

Боя за текстил и кожа Pentart 50 ml


3,45 € Единична цена 69,00 €/л
Pentart
JOVI Глина за моделиране- бяла

JOVI Глина за моделиране- бяла


1,85 € Единична цена 7,40 €/кг
JOVI
Флумастер за порцелан DARWI ARMERINA без печене 2 mm /6 ml

Флумастер за порцелан DARWI ARMERINA без печене 2 mm /6 ml


3,70 €
Darwi
Спрей за текстил Ghiant H2O 150 ml

Спрей за текстил Ghiant H2O 150 ml


4,40 € Единична цена 29,33 €/л
GHIANT
Бои за стъкло и порцелан на марката PENTART- 30 ml

Бои за стъкло и порцелан на марката PENTART- 30 ml


2,92 € Единична цена 97,33 €/л
Pentart

Последно разглеждани