Лак за дърво KOMPOZIT COLORTEX 0,9 л


Избор
€15,49
€17,21 / l
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Боя за дърво KOMPOZIT COLORTEX е високоефективно покритие за дърво, което съчетава декорация и защита в един продукт. С негова помощ можете лесно да защитите дървените повърхности от вода, UV радиация и биологични увреждания. Тази екстериорна боя подчертава естествената красота на дървото и му придава приятен и траен оттенък. Глазурата е идеалният избор за външна и вътрешна употреба, независимо дали става въпрос за дървени фасади, конструкции или други изделия от дърво. С лесното си нанасяне и висококачествената си защита глазурната боя за дърво е вашият надежден партньор за дълготрайната красота на дървото.

Приложение

Почистете повърхността от биологични израстъци, кора, люспи, смола, всякакви покрития, които пречат на абсорбирането на течности, мръсотия и прах. Дървеният материал трябва да се рендоса или шлифова гладко. Прилагането е просто. Преди употреба разбъркайте добре глазурата и при необходимост разредете с вода. Нанесете я върху подготвената повърхност с помощта на четка или спрей по дължината на дървесината, за да постигнете равномерен слой без ивици. За по-наситен нюанс може да се нанесат няколко слоя. Оставете да изсъхне напълно, преди да нанесете следващия слой.

Параметри на продукта:

  • Байц за дърво KOMPOZIT COLORTEX
  • Подходящ за декоративна обработка на дървесина и дългосрочна защита на дървесината
  • Устойчив на вода, UV лъчи и биологично замърсяване
  • Вместимост: 0,9 л

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Hodnotenia zákazníkov

5 2 hodnotení

Емайлът покрива добре и след изсъхване е устойчив.

N/A Overená recenzia

Отличен за метал и дърво. Издържа дълго.

N/A Overená recenzia

Алтернативни продукти

Бои за текстил и кожа ARTMIE CACADU 50 ml

Бои за текстил и кожа ARTMIE CACADU 50 ml


2,93 € Единична цена 58,60 €/л
ARTMiE
Боя за текстил и кожа Pentart 50 ml

Боя за текстил и кожа Pentart 50 ml


3,45 € Единична цена 69,00 €/л
Pentart
JOVI Глина за моделиране- бяла

JOVI Глина за моделиране- бяла


1,85 € Единична цена 7,40 €/кг
JOVI
Флумастер за порцелан DARWI ARMERINA без печене 2 mm /6 ml

Флумастер за порцелан DARWI ARMERINA без печене 2 mm /6 ml


3,70 €
Darwi
Бои за стъкло и порцелан на марката PENTART- 30 ml

Бои за стъкло и порцелан на марката PENTART- 30 ml


2,92 € Единична цена 97,33 €/л
Pentart
Маса за моделиране Cernit NUMBER ONE 56g

Маса за моделиране Cernit NUMBER ONE 56g


2,54 € Единична цена 45,36 €/кг
Cernit

Последно разглеждани