Назад в магазина MABM04

MABEF голям студиен статив за рисуване с манивела

€898,92
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

MABEF големият статив за рисуване с манивела е масивен студиен статив от омаслено буково дърво, предназначен за работа с големи и тежки платна. Благодарение на въртящата се манивела и разтегателната колона, той позволява плавно и прецизно регулиране на работната височина без усилие. Здравата конструкция със собствено тегло около 32 kg осигурява максимална стабилност при взискателна творческа работа в ателието.

Параметри и спецификации

  • Марка: MABEF
  • Материал: Омаслено буково дърво
  • Регулиране на височината: Механизъм с манивела и разтегателна колона
  • Наклон: Регулируем наклон на платното
  • Товароносимост: До 40 kg
  • Тегло на статива: Около 32 kg
  • Произход: Произведено в Италия (Испра, от 1948 г.)
  • Опаковка: Доставя се в комплект за сглобяване (1 бр.)

Употреба в ателието

Стативът е идеален за художници, работещи върху големи формати в студиото, като регулируемият наклон позволява адаптиране на позицията на платното към различни техники на рисуване, а омаслената повърхност улеснява поддръжката и отблъсква боите.

Често задавани въпроси

Какво максимално тегло на платното може да издържи стативът? Стативът издържа безопасно платна с тегло до 40 kg.

Как се регулира височината на платното върху статива? Височината се регулира плавно с помощта на въртяща се манивела и разтегателна колона.

В какъв вид се доставя стативът? Стативът се доставя като комплект за сглобяване.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml

Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml


Цена след отстъпка  2,78 € Редовна цена  3,09 € Единична цена 37,07 €/л
Kompozit
Комплект акрилни бои Kompozit STANDART Fluorescent 6 x 20 ml

Комплект акрилни бои Kompozit STANDART Fluorescent 6 x 20 ml


Цена след отстъпка  6,29 € Редовна цена  6,99 € Единична цена 52,42 €/л
Kompozit
Комплект 18 акрилни бои Kompozit STANDART 18 x 20 ml

Комплект 18 акрилни бои Kompozit STANDART 18 x 20 ml


Цена след отстъпка  18,44 € Редовна цена  20,49 € Единична цена 51,22 €/л
Kompozit
Акрилна боя STANDART Kompozit Metallic 75 ml

Акрилна боя STANDART Kompozit Metallic 75 ml


Цена след отстъпка  3,23 € Редовна цена  3,59 € Единична цена 43,07 €/л
Kompozit
Акрилна боя STANDART Kompozit 2500 ml

Акрилна боя STANDART Kompozit 2500 ml


Цена след отстъпка  24,75 € Редовна цена  27,50 € Единична цена 9,90 €/л
Kompozit
Акрилна боя STANDART Kompozit Metallic 20 ml

Акрилна боя STANDART Kompozit Metallic 20 ml


Цена след отстъпка  1,25 € Редовна цена  1,39 € Единична цена 62,50 €/л
Kompozit

Последно разглеждани