Назад в магазина MABM25

MABEF Universal трансформиращ се статив за рисуване от букова дървесина

Наличен
€189,00
На път към насДоставка за 4–6 дни Със Speedy от 2,50 € · Безплатно над 59 €
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Трансформиращият се статив за рисуване Mabef Universal е модел с единична колона тип „лира“, изработен от висококачествена парена и омаслена букова дървесина. Благодарение на възможността за пълно накланяне на колоната до напълно хоризонтална позиция тип маса, той е идеалният избор за художници, работещи с масло, акрил, пастел и акварел, както и за лакиране на завършени творби. Стабилната основа с форма „I“ надеждно поддържа платна с размери до 55 × 200 cm и тегло до 10 kg.

Технически параметри

  • Марка: MABEF
  • Произход: Италия (производство в Испра от 1948 г.)
  • Материал: Парена и омаслена букова дървесина
  • Тип статив: Интериорен статив тип „лира“ с една колона, трансформиращ се в маса
  • Максимални размери на платното: 55 × 200 cm
  • Максимална товароносимост: 10 kg
  • Обща височина на статива: 225 cm
  • Размери на основата: 61 × 64 cm
  • Тегло на статива: 9 kg
  • Доставка: В комплект за сглобяване

Употреба и техники

Този интериорен статив е подходящ за живопис с маслени, акрилни и акварелни бои, рисуване с пастел, както и за излагане на картини. Наклонът на колоната от 20° и пълното ѝ хоризонтално сгъване са изключително полезни при акварелни техники и лакиране, а омаслената повърхност на дървото отблъсква боите и улеснява почистването.

Често задавани въпроси

Може ли стативът да се използва като хоризонтална маса? Да, колоната на статива се накланя до 20° и може да се свали напълно хоризонтално, което е много практично за акварел и лакиране.

Какъв е максималният размер на платното, което може да се постави? Стативът побира платно с максимален размер до 55 × 200 cm и издържа натоварване до 10 kg.

Как се регулира височината на платното? Височината на платното се регулира лесно с помощта на две плъзгащи се летви.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml

Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml


Цена след отстъпка  2,78 € Редовна цена  3,09 € Единична цена 37,07 €/л
Kompozit
Комплект акрилни бои Kompozit STANDART Fluorescent 6 x 20 ml

Комплект акрилни бои Kompozit STANDART Fluorescent 6 x 20 ml


Цена след отстъпка  6,29 € Редовна цена  6,99 € Единична цена 52,42 €/л
Kompozit
Акрилна боя Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Цена след отстъпка  12,41 € Редовна цена  13,79 € Единична цена 24,82 €/л
Kompozit
Акрилна боя STANDART Kompozit Fluorescent 20 ml

Акрилна боя STANDART Kompozit Fluorescent 20 ml


Цена след отстъпка  1,19 € Редовна цена  1,39 € Единична цена 59,50 €/л
Kompozit
Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml


Цена след отстъпка  1,16 € Редовна цена  1,29 € Единична цена 58,00 €/л
Kompozit
Акрилна боя STANDART Kompozit Metallic 75 ml

Акрилна боя STANDART Kompozit Metallic 75 ml


Цена след отстъпка  3,23 € Редовна цена  3,59 € Единична цена 43,07 €/л
Kompozit

Последно разглеждани