Маса за моделиране Cernit NATURE 56g


Избор
€2,43
€43,39 / kg
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Маса за моделиране Cernit GLAMOUR 56g

Cernit е маса за моделиране която е твърде подобна на пластилин. Готовият продукт се пече във фурната на 110-130 градуса. Cernit е мек. Най-голямото удобство на масата е, че няма да замърси ръцете нито повърхността, върху която се работи. Cernit можете да използвате с полимерната маса Fimo и Premo. Може да се използва за извършване на различни дребни украшения и предмети - бижута, фигури и др.

Полимерна маса, която е мека и лесно се работи с нея. Отделните маси може взаимно да се мешат и така да се правят нови нюанси. Cernit масата бързо омекотява, след като малко ще я помесите (ако смекчи повече, отколкото Ви е необходимо, можете да я сложите малко в хладилник). Масата може да се оформя с помощта на валяк, различни калъпи и т.н..Готовият продукт се поставя в фурна на 110-130 ° C максимално 30 минути. След изсушаването предмета може да бъде боядисва с акрилни бои и лакове. Масата за моделиране може да се използва за изработване на различни предмети, могат да използват деца от 8 години.

NUMBER ONE –класически бои с порцеланов гланц.

GLAMOUR – бисерни и металик бои

TRANSLUCENT – прозрачни бои.

NEON LIGHT – флуоресцентни бои. Тези бои не светят в тъмнината, но чудесно отразяват светлината.

NATURE – естествени цветове, цветове на камък и природа.

DOLL – подходяща за правене на порцеланови кукли .

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Бои за текстил и кожа ARTMIE CACADU 50 ml

Бои за текстил и кожа ARTMIE CACADU 50 ml


2,93 € Единична цена 58,60 €/л
ARTMiE
Боя за текстил и кожа Pentart 50 ml

Боя за текстил и кожа Pentart 50 ml


3,45 € Единична цена 69,00 €/л
Pentart
JOVI Глина за моделиране- бяла

JOVI Глина за моделиране- бяла


1,85 € Единична цена 7,40 €/кг
JOVI
Флумастер за порцелан DARWI ARMERINA без печене 2 mm /6 ml

Флумастер за порцелан DARWI ARMERINA без печене 2 mm /6 ml


3,70 €
Darwi
Спрей за текстил Ghiant H2O 150 ml

Спрей за текстил Ghiant H2O 150 ml


4,20 € Единична цена 28,00 €/л
GHIANT
Бои за стъкло и порцелан на марката PENTART- 30 ml

Бои за стъкло и порцелан на марката PENTART- 30 ml


2,92 € Единична цена 97,33 €/л
Pentart

Последно разглеждани