Маса за moделиране Easy Dry 500 g

Наличен

Избор
€3,61
€7,22 / kg
Изпращаме още същия ден Със Speedy от 2,50 € · Безплатно над 59 €
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Масата за моделиране Easy Dry е изсушено на въздух съединение, подходящо за всички техники. Не е необходимо да се пече, за да е постоянен. Подходящ е за хоби моделиране, но също така и за деца да правят фигури, съдове, бижута, скулптури и др. Масата за моделиране след изсушаване може да бъде украсена с различни цветове. Работата с нея е много проста, чиста, без миризми. Предлага се в опаковки от 500 g в два цвята - бял и теракота. Времето за сушене е около 24 часа.

ХАРАКТЕРИСТИКИ НА ПРОДУКТИТЕ

  • Самосъхнеща маса за моделиране Easy Dry
  • Не е неопходимо да се пече
  • След изсушването може да се боядивса и украсява
  • Опаковка от 500 g
  • Две нюанси: White и Tarracota
🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Бои за текстил и кожа ARTMIE CACADU 50 ml

Бои за текстил и кожа ARTMIE CACADU 50 ml


2,93 € Единична цена 58,60 €/л
ARTMiE
Боя за текстил и кожа Pentart 50 ml

Боя за текстил и кожа Pentart 50 ml


3,45 € Единична цена 69,00 €/л
Pentart
JOVI Глина за моделиране- бяла

JOVI Глина за моделиране- бяла


1,85 € Единична цена 7,40 €/кг
JOVI
Флумастер за порцелан DARWI ARMERINA без печене 2 mm /6 ml

Флумастер за порцелан DARWI ARMERINA без печене 2 mm /6 ml


3,70 €
Darwi
Спрей за текстил Ghiant H2O 150 ml

Спрей за текстил Ghiant H2O 150 ml


4,40 € Единична цена 29,33 €/л
GHIANT
Бои за стъкло и порцелан на марката PENTART- 30 ml

Бои за стъкло и порцелан на марката PENTART- 30 ml


2,92 € Единична цена 97,33 €/л
Pentart

Последно разглеждани