Маса за моделиране Foam Clay metallic dark 6 x 14 гр

€7,40
€88,10 / kg
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Масата за моделиране Foam Clay е много полезна за развиване на креативността при децата. В опаковката ще намерите съдчета с маса в металик цветове. Единичните цветове могат лесно да се смесват помежду си, а при моделиране детето може да използва своето въображение или упътването на гърба на опаковката. Времето за изсъхване на масата зависи от количеството, което е използвано, по-точно нейната дебелина, но не по-дълго от 1 до 3 дни. Неизползваният материал съхранявайте в добре затворените съдове.

характеристики на продукта

  • маса за моделиране Foam Clay
  • изсъхва на въздуха
  • блестяща повърхност
  • подходяща за деца над 3 години
  • време за изсъхване не по-дълго от 1 до 3 дни
  • съдържа 6 купички
  • неизползваната маса пазете в добре затворен съд
  • тегло на всеки съд с маса - 14 гр
  • опаковката съдържа цветовете - тъмночервена, медна, златна, сребърна, бяла и черна
🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Бои за текстил и кожа ARTMIE CACADU 50 ml

Бои за текстил и кожа ARTMIE CACADU 50 ml


2,93 € Единична цена 58,60 €/л
ARTMiE
Боя за текстил и кожа Pentart 50 ml

Боя за текстил и кожа Pentart 50 ml


3,45 € Единична цена 69,00 €/л
Pentart
JOVI Глина за моделиране- бяла

JOVI Глина за моделиране- бяла


1,85 € Единична цена 7,40 €/кг
JOVI
Флумастер за порцелан DARWI ARMERINA без печене 2 mm /6 ml

Флумастер за порцелан DARWI ARMERINA без печене 2 mm /6 ml


3,70 €
Darwi
Спрей за текстил Ghiant H2O 150 ml

Спрей за текстил Ghiant H2O 150 ml


4,20 € Единична цена 28,00 €/л
GHIANT
Бои за стъкло и порцелан на марката PENTART- 30 ml

Бои за стъкло и порцелан на марката PENTART- 30 ml


2,92 € Единична цена 97,33 €/л
Pentart

Последно разглеждани