Назад в магазина CRLE24088

Медиум за текстил Creall Tex Mix, 500 ml, прозрачен

€10,70
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Creall медиум Tex Mix е прозрачна емулсия на акрилна основа, която превръща темперните бои Creall в пълноценни бои за текстил. Предназначен е за всички творци и художници, които искат да рисуват върху различни текстилни материи, без да е необходимо да купуват специални комплекти бои. Осигурява надеждна модификация на обикновените темперни бои за нанасяне върху плат.

Параметри на продукта

  • Марка: Creall
  • Име: Tex Mix
  • Обем: 500 ml
  • Свойство: прозрачен
  • Състав: емулсия, съдържаща акрилат
  • Опаковка: 1 бр.

Употреба и приложение

Медиумът е подходящ за голямо разнообразие от текстилни материали. Чрез смесване с темперни бои Creall създавате боя за текстил; препоръчваме текстилът да се изпере преди нанасяне на боите.

Често задавани въпроси

Как действа медиумът Creall Tex Mix? Емулсията на акрилна основа трансформира темперните бои Creall в бои, подходящи за рисуване върху текстил.

Необходимо ли е текстилът да се подготви предварително? Да, препоръчваме платът да се изпере преди самото нанасяне на боите.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

MAMBO Акрилна боя за текстил и кожа 50ml

MAMBO Акрилна боя за текстил и кожа 50ml


3,09 € Единична цена 61,80 €/л
Kompozit
Бои за текстил и кожа ARTMIE CACADU 50 ml

Бои за текстил и кожа ARTMIE CACADU 50 ml


2,93 € Единична цена 58,60 €/л
ARTMiE
Течен метал PENTART 30 мл

Течен метал PENTART 30 мл


4,61 € Единична цена 153,67 €/л
Pentart
Маркер UNI POSCA PC-3M 0.9 - 1.3 MM

Маркер UNI POSCA PC-3M 0.9 - 1.3 MM


3,22 €
POSCA
Chalk бои за стъкло и порцелан Kreul 20 мл

Chalk бои за стъкло и порцелан Kreul 20 мл


3,20 € Единична цена 160,00 €/л
KREUL
Боя за порцелан HOBBY Line Porcelain Brillant 160° C

Боя за порцелан HOBBY Line Porcelain Brillant 160° C


3,02 € Единична цена 151,00 €/л
KREUL

Последно разглеждани