Модифицирано ленено масло LUKAS Berlin 125 ml

Наличен
€12,65
€101,20 / l
На път към насДоставка за 4–6 дни Със Speedy от 2,50 € · Безплатно над 59 €
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Модифицираното ленено масло LUKAS Berlin е специален живописен медиум, създаден за водоразтворими маслени бои от серията Berlin на немската марка LUKAS. Този препарат забавя съхненето, удължава отвореното време за работа и прави текстурата на боята по-богата и „мазна“, което го прави перфектен за нанасяне на горни слоеве по правилото „мазно върху постно“. Подходящо е и като свързващо вещество при самостоятелно приготвяне на водоразтворими маслени бои.

Параметри на продукта

  • Марка: LUKAS
  • Серия: Berlin
  • Обем: 125 ml
  • Вид на продукта: модифицирано ленено масло (медиум за маслени бои)
  • Предназначение: водоразтворими маслени бои LUKAS Berlin
  • Опаковка: 1 бр.

Употреба и нанасяне

Медиумът се добавя директно към водоразтворимите маслени бои Berlin според вашите нужди, най-вече при финалните слоеве на картината. Работете в добре проветриви помещения, далеч от деца и открит огън, и спазвайте указанията на производителя върху етикета.

Често задавани въпроси

За какво служи модифицираното ленено масло? То забавя процеса на съхнене, удължава времето за смесване върху платното, увеличава вискозитета и маслеността на боята и служи като свързващо вещество.

За кои бои е предназначен този продукт? Препаратът е специално формулиран за водоразтворими маслени бои от серията LUKAS Berlin.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Изображение от снимка

Изображение от снимка


65,27 €
ARTMiE
Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml


Цена след отстъпка  1,16 € Редовна цена  1,29 € Единична цена 58,00 €/л
Kompozit
Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml

Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml


Цена след отстъпка  2,78 € Редовна цена  3,09 € Единична цена 37,07 €/л
Kompozit
Акрилна боя Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Цена след отстъпка  12,41 € Редовна цена  13,79 € Единична цена 24,82 €/л
Kompozit
Акрилна боя Artemisia 20 ml

Акрилна боя Artemisia 20 ml


1,95 €
Artemisia
Акрилна боя, 60 мл, ROSA Gallery

Акрилна боя, 60 мл, ROSA Gallery


4,19 € Единична цена 69,83 €/л
Rosa

Последно разглеждани