Основа за сапун 907g Кубчета


Избор
€7,80
€8,60 / kg
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Сапунената основа - прозрачна или бяла - за производство на натурален сапун е идеалният избор за тези, които се занимават с производство на сапун у дома или в малки занаятчийски производства. Тази сапунена основа за разтопяване и изливане има практично разделение на кубчета, което ви позволява лесно да отчупвате необходимото количество без излишни отпадъци. Прозрачната версия е идеална за приготвяне на сапуни с визуални ефекти, цветя или брокат, докато бялата основа е чудесна за добавяне на цветове и аромати, без да се губи покривната способност. Изработена е от растителни масла, има нежна пяна и отлична съвместимост с различни типове кожа. Тази глицеринова сапунена основа е подходяща за начинаещи и професионалисти - за домашна употреба, курсове, семинари или ръчно изработени подаръци. Просто я разтопете, добавете цвят, етерични масла, сушени билки или активни съставки, изсипете във форма и оставете да се втвърди.

Параметри на продукта:

  • Тип: Прозрачна / бяла сапунена основа
  • Тегло: приблизително 907 г
  • Форма: разделена на кубчета за лесно дозиране
  • Употреба: Използвайте техниката Melt & Pour
  • Подходяща за: Направи си сам сапуни, подаръци, работилници, занаятчийска козметика
🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Бои за текстил и кожа ARTMIE CACADU 50 ml

Бои за текстил и кожа ARTMIE CACADU 50 ml


2,93 € Единична цена 58,60 €/л
ARTMiE
Боя за текстил и кожа Pentart 50 ml

Боя за текстил и кожа Pentart 50 ml


3,45 € Единична цена 69,00 €/л
Pentart
JOVI Глина за моделиране- бяла

JOVI Глина за моделиране- бяла


1,85 € Единична цена 7,40 €/кг
JOVI
Флумастер за порцелан DARWI ARMERINA без печене 2 mm /6 ml

Флумастер за порцелан DARWI ARMERINA без печене 2 mm /6 ml


3,70 €
Darwi
Спрей за текстил Ghiant H2O 150 ml

Спрей за текстил Ghiant H2O 150 ml


4,40 € Единична цена 29,33 €/л
GHIANT
Бои за стъкло и порцелан на марката PENTART- 30 ml

Бои за стъкло и порцелан на марката PENTART- 30 ml


2,92 € Единична цена 97,33 €/л
Pentart

Последно разглеждани