Pebeo хартия за линогравюра в блок А4 – 30 листа

€14,90
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Pebeo хартията за линогравюра е попиваща графична хартия, предназначена за висок печат и създаване на чисти отпечатъци от линолеумни, гумени и дървени матрици. Благодарение на гладката си и попиваща повърхност тя абсорбира печатарското мастило равномерно, което надеждно предотвратява размазването на контурите и позволява прецизно пресъздаване дори на най-фините детайли.

Индивидуалните листове с формат А4 се откъсват лесно от блока и са пригодени както за ръчен, така и за механичен натиск. Хартията е напълно съвместима с мастила за печат на водна основа Pebeo Lino и други медиуми на водна основа, което я прави подходяща за училища, курсове и професионални ателиета.

  • Тип продукт: попиваща хартия за линогравюра и блоков печат
  • Формат и брой: блок формат А4 с 30 лесно откъсващи се листа
  • Характеристики на повърхността: гладка и попиваща повърхност, осигуряваща равномерно поемане на боята без размазване на детайлите
  • Съвместимост: матрици от линолеум, гума и дърво; мастила за печат на водна основа, включително Pebeo Lino
  • Метод на печат: подходяща за ръчен и механичен печат
  • Произход: произведено в Германия
🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Акрилна боя Pebeo ORIGIN 60 ml

Акрилна боя Pebeo ORIGIN 60 ml


3,89 € Единична цена 64,83 €/л
PEBEO
Медиум Pebeo с перлен ефект

Медиум Pebeo с перлен ефект


5,25 € Единична цена 42,00 €/л
PEBEO
PEBEO GEDEO лепило за златни листа 75 ml

PEBEO GEDEO лепило за златни листа 75 ml


6,46 € Единична цена 86,13 €/л
PEBEO
Глина за моделиране Pebeo Gedeo 1.5 кг

Глина за моделиране Pebeo Gedeo 1.5 кг


10,20 € Единична цена 6,80 €/кг
PEBEO
Контура Pebeo Cerne Relief 20 ml

Контура Pebeo Cerne Relief 20 ml


3,89 € Единична цена 194,50 €/л
PEBEO
Маслена боя STUDIO XL - 200 мл

Маслена боя STUDIO XL - 200 мл


9,06 € Единична цена 45,30 €/л
St.Petersburg / Nevskaya Palitra

Последно разглеждани