Порцеланова палитра за рисуване DALER ROWNEY правоъгълна 22 x 20 см

€14,45
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Порцелановата палитра DALER ROWNEY е надежден инструмент за смесване и разреждане на бои. Благодарение на гладката си порцеланова повърхност тя не абсорбира пигменти и не се оцветява, което гарантира, че смесените нюанси винаги остават чисти и с реалистичен цвят. Отделните гнезда осигуряват прегледно пространство за разделяне на цветовете и работа с водоразтворими медиуми.

Белият фон позволява точна преценка на наситеността и тона на боята. Палитрата е изключително издръжлива и лесна за почистване – засъхналите остатъци от боя се разтварят лесно с вода и се отмиват. Тя е отличен избор за ежедневно творчество както в ателието, така и в учебната зала.

  • Материал: бял непорест порцелан
  • Размери: 22 x 20 см
  • Форма: правоъгълна с гнезда
  • Подходяща за: акварел, тушове и гваш
  • Поддръжка: почиства се лесно с вода, без да се оцветява
  • Употреба: за ателието и учебната зала
🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Изображение от снимка

Изображение от снимка


65,27 €
ARTMiE
Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml

Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml


Цена след отстъпка  2,78 € Редовна цена  3,09 € Единична цена 37,07 €/л
Kompozit
Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml


1,49 € Единична цена 74,50 €/л
Kompozit
Акрилна боя Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,79 € Единична цена 33,58 €/л
Kompozit
Акрилна боя Artemisia 20 ml

Акрилна боя Artemisia 20 ml


1,95 €
Artemisia
Скосена четка за акварел sword liner – размер 1 – 4

Скосена четка за акварел sword liner – размер 1 – 4


0,69 €
artmie.sk

Последно разглеждани