Разредител за акрилни бои Golden


Избор
€8,09
€269,67 / l
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007
Riedidlo pre akrylové farby Golden | Various VolumesRiedidlo

pre akrylové farby Golden je špeciálna riediaca prísada na vodnej báze určená na riedenie akrylových farieb a médií zo série OPEN od značky Golden. Používa sa na úpravu hustoty farieb bez ovplyvnenia ich času schnutia, vďaka čomu zostávajú dlhšie spracovateľné na palete. Je vhodný aj ako retardačný prostriedok pri použití s hustými (Heavy Body) alebo tekutými (Fluid) akrylovými farbami, čím umelcom umožňuje vytvárat hladšie prechody a jemnejšie vrstvenie farieb. Neobsahuje žiadne spojivá látky, a preto je dôležité dodržiavať správne pomery miešania - do 25 % v pomere 1:3 s farbami či médiami zo série OPEN, aby sa zachovala optimálna konzistencia a kvalita diela. Tento produkt je ideálny pre profesionálnych maliarov aj hobby umelcov, ktorí potrebujú viac času na miešanie farieb či precíznu práci. Dostupný je v objemoch 30 ml a 118 ml.

Parametre produktu:

  • Тип продукт: Riedidlo pre akrylové farby zo série OPEN značky GOLDEN
  • Báza: Na vodnej báze
  • Vlastnosti: Bez spojív, neovplyvňuje čas schnutia
  • Maximálny препоръaný pomer miešania: 25 % (1:3)
  • Dostné objemy: 30 ml, 118 ml
🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Hodnotenia zákazníkov

5 1 hodnotení

Обожавам тези Golden цветни карти. Дълго време ги търсех неуспешно.

Karyn S. Overená recenzia

Алтернативни продукти

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 250 мл

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 250 мл


Цена след отстъпка  5,48 € Редовна цена  6,30 € Единична цена 21,92 €/л
KREUL
Акрилна боя ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Акрилна боя ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Единична цена 46,53 €/л
Kompozit
Акрилна боя Solo Goya TRITON 750 мл

Акрилна боя Solo Goya TRITON 750 мл


11,25 € Единична цена 15,00 €/л
KREUL
Акрилна боя ACRYLIC Royal Essentials 120 мл

Акрилна боя ACRYLIC Royal Essentials 120 мл


4,19 € Единична цена 34,92 €/л
Royal & Langnickel
Акрилна боя Solo Goya Acrylic 100 мл

Акрилна боя Solo Goya Acrylic 100 мл


Цена след отстъпка  4,18 € Редовна цена  4,80 € Единична цена 41,80 €/л
KREUL
3D релефна паста за моделиране ARTMIE

3D релефна паста за моделиране ARTMIE


25,27 € Единична цена 15,99 €/кг
ARTMiE

Последно разглеждани