Самосъхнеща моделираща маса DARWI бяла 1000 g

Наличен
€6,15
На път към насДоставка за 4–6 дни Със Speedy от 2,50 € · Безплатно над 59 €
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Самосъхнещата моделираща маса DARWI на водна основа е идеална за училища, арт ателиета и хоби творци у дома. Благодарение на хомогенната си структура с много фина текстура, тя позволява детайлна изработка на фигурки, декорации, бижута, макети, релефи и отпечатъци. Масата е пластична, полуеластична, не лепне по ръцете, няма мирис и прилепва отлично към порести основи като дърво, картон или гипс.

Материалът съхне естествено на стайна температура без изпичане в пещ (приблизително 24 часа на 1 cm дебелина) и запазва първоначалната си форма и размери без свиване. След пълно изсъхване средно твърдата повърхност може да се реже, пробива, шлайфа и декорира с акрилни или темперни бои, както и да се лакира.

  • Тегло на опаковката: 1000 g (1 kg)
  • Цвят: бял
  • Характеристики: самосъхнеща на въздух без изпичане, без свиване, без мирис, не лепне по ръцете
  • Обработка след изсъхване: шлайфане, пробиване, рязане, рисуване с акрил или темпера, лакиране
  • Приложение и прилепване: моделиране на детайли, отпечатъци, апликация върху дърво, картон и гипс
  • Безопасност: отговаря на европейските стандарти за играчки
🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Изображение от снимка

Изображение от снимка


65,27 €
ARTMiE
Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml

Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml


Цена след отстъпка  2,78 € Редовна цена  3,09 € Единична цена 37,07 €/л
Kompozit
Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml


1,49 € Единична цена 74,50 €/л
Kompozit
Акрилна боя Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,79 € Единична цена 33,58 €/л
Kompozit
Акрилна боя Artemisia 20 ml

Акрилна боя Artemisia 20 ml


1,95 €
Artemisia
Скосена четка за акварел sword liner – размер 1 – 4

Скосена четка за акварел sword liner – размер 1 – 4


0,69 €
artmie.sk

Последно разглеждани