Скицник CANSON XL Touch сив 160 g/m² A4 – A3 - 40 листа

Наличен

Избор
€11,50
На път към насДоставка за 4–6 дни Със Speedy от 2,50 € · Безплатно над 59 €
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

CANSON XL Touch е специализиран скицник със сива тонирана хартия и фино зърнеста текстура, създаден предимно за сухи техники като пастел, въглен и сепия. Благодарение на грамажа от 160 g/m² и специалната повърхност, той задържа пигмента отлично, позволява напластяване и е идеален избор за студенти по изкуства, училища и опитни художници. Спиралното подвързване осигурява удобно пълно разгръщане и лесно откъсване на листите.

Параметри на продукта

  • Марка: CANSON
  • Серия: XL Touch
  • Грамаж: 160 g/m²
  • Брой листове: 40 листа
  • Цвят на хартията: сив
  • Повърхност: зърнеста текстура с отлично сцепление на пигмента
  • Подвързия: метална спирала
  • Формат: A4 – A3 (според избрания вариант)
  • Подходящ за: студенти, ученици, художници

Употреба и техники

Скицникът е предназначен за рисуване със сухи материали – сухи пастели, въглен, креда, графитни моливи и цветни моливи. Сивият тониран фон улеснява изграждането на светлосенки и придава дълбочина на композицията. След завършване на рисунката се препоръчва фиксиране с краен фиксатив, за да се предотврати размазване на пигмента.

Често задавани въпроси

Какъв е грамажът и повърхността на хартията? Хартията е с плътност 160 g/m² и има специална фино абразивна повърхност, която задържа множество слоеве сух пигмент без деформация.

Какъв тип подвързване има този скицник? Блокът е със спирала, което позволява пълно отваряне в легнало положение и лесно откъсване на отделните листове.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Изображение от снимка

Изображение от снимка


65,27 €
ARTMiE
Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml

Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml


Цена след отстъпка  2,78 € Редовна цена  3,09 € Единична цена 37,07 €/л
Kompozit
Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml


Цена след отстъпка  1,16 € Редовна цена  1,29 € Единична цена 58,00 €/л
Kompozit
Акрилна боя Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Цена след отстъпка  12,41 € Редовна цена  13,79 € Единична цена 24,82 €/л
Kompozit
Акрилна боя Artemisia 20 ml

Акрилна боя Artemisia 20 ml


1,95 €
Artemisia
Скосена четка за акварел sword liner – размер 1 – 4

Скосена четка за акварел sword liner – размер 1 – 4


0,69 €
artmie.sk

Последно разглеждани