Скицник Clairefontaine Pastelmat № 360 g 12 л. x 30 cm лепен

Наличен

Избор
€36,90
На път към насДоставка за 4–6 дни Със Speedy от 2,50 € · Безплатно над 59 €
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Clairefontaine Pastelmat е първокласен лепен скицник с грамаж 360 g/m², който предлага уникална кадифено абразивна повърхност, разработена специално за сухи пастели. Създаден е за взискателни пастелисти и колекционерски творби, тъй като може да задържи множество слоеве пигмент без пренасищане и без необходимост от използване на фиксатив между отделните слоеве. Здравият картон щади пръстите и инструментите за разнасяне, а между листите съдържа защитна паус/кристална хартия против размазване.

Параметри на продукта

  • Марка: CLAIREFONTAINE
  • Продуктова серия: Pastelmat
  • Грамаж: 360 g/m²
  • Брой листове: 12
  • Подвързия: лепен скицник
  • Характеристики: без киселина (acid-free), светлоустойчив, водоустойчив, запазва формата си
  • Защита на листите: вмъкната защитна хартия

Употреба и техники

Скицникът е идеален за меки, твърди и маслени пастели, въглен и моливи. Благодарение на устойчивостта си на вода, понася отлично и акварел, гуаш, както и подмаляване с вода или спирт.

Често задавани въпроси

Необходимо ли е да се използва фиксатив между слоевете пастел? Не, специалната кадифено абразивна повърхност задържа множество слоеве пигмент без пренасищане и без нужда от фиксиране между тях.

Мога ли да използвам мокри техники върху тази хартия? Да, картонът е водоустойчив и понася без проблем акварел, гуаш и подложка с вода или спирт.

Как са защитени отделните листове от размазване? Между отделните листове има вложена защитна хартия, която предпазва рисунките от размазване.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Изображение от снимка

Изображение от снимка


65,27 €
ARTMiE
Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml


Цена след отстъпка  1,16 € Редовна цена  1,29 € Единична цена 58,00 €/л
Kompozit
Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml

Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml


Цена след отстъпка  2,78 € Редовна цена  3,09 € Единична цена 37,07 €/л
Kompozit
Акрилна боя Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Цена след отстъпка  12,41 € Редовна цена  13,79 € Единична цена 24,82 €/л
Kompozit
Акрилна боя Artemisia 20 ml

Акрилна боя Artemisia 20 ml


1,95 €
Artemisia
Акрилна боя, 60 мл, ROSA Gallery

Акрилна боя, 60 мл, ROSA Gallery


4,19 € Единична цена 69,83 €/л
Rosa

Последно разглеждани