Сребърна основа за пръстен (опаковка от 15)

€8,63
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007
Сребърната основа за пръстен е практичен компонент, предназначен за създаване на оригинални пръстени според вашето въображение. Този полуфабрикат е снабден с плоска подложка, която позволява лесно залепване на различни декоративни елементи, като мъниста, камъни, перли, кабошони или други украшения по ваш вкус. Голямо предимство на тази метална основа за пръстен е нейният регулируем размер, благодарение на който можете удобно да приспособите пръстена към всеки размер на пръста. Този компонент е идеален не само за професионални бижутери, но и за креативни начинаещи или любители, които искат да създават свои собствени бижута. Благодарение на универсалния дизайн и висококачествената обработка вашите бижута ще имат професионален вид. Пакетът съдържа до 15 броя, което ви позволява да създадете множество дизайни за себе си или като подарък за близки хора. параметри на продукта: Материал: 1: Материал: метал (желязо), посребрена повърхностРазмер: 1,5 кг: Универсален (регулируем)Подходящ за: Съдържание на опаковката: Мъниста и декорации: 15 брояЦвят: сребърен
🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Бои за текстил и кожа ARTMIE CACADU 50 ml

Бои за текстил и кожа ARTMIE CACADU 50 ml


2,93 € Единична цена 58,60 €/л
ARTMiE
Боя за текстил и кожа Pentart 50 ml

Боя за текстил и кожа Pentart 50 ml


3,45 € Единична цена 69,00 €/л
Pentart
JOVI Глина за моделиране- бяла

JOVI Глина за моделиране- бяла


1,85 € Единична цена 7,40 €/кг
JOVI
Флумастер за порцелан DARWI ARMERINA без печене 2 mm /6 ml

Флумастер за порцелан DARWI ARMERINA без печене 2 mm /6 ml


3,70 €
Darwi
Бои за стъкло и порцелан на марката PENTART- 30 ml

Бои за стъкло и порцелан на марката PENTART- 30 ml


2,92 € Единична цена 97,33 €/л
Pentart
Маса за моделиране Cernit NUMBER ONE 56g

Маса за моделиране Cernit NUMBER ONE 56g


2,54 € Единична цена 45,36 €/кг
Cernit

Последно разглеждани