Сребърни щипки за коса с отвор за декорация, 10 бр.

€3,70
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007
Тези сребристи метални щипки за коса с дължина 45 мм и широчина 14 мм са идеалната основа за създаване на собствени аксесоари за коса. Всяка щипка е снабдена с отвор в края, който позволява прикрепянето на различни украшения, като мъниста, висулки или панделки, което предоставя безкрайни възможности за персонализация. Благодарение на здравата метална конструкция и висококачественото посребрено покритие на повърхността тези клипсове са издръжливи и естетически привлекателни. Опаковката съдържа 10 броя, което е достатъчно количество за създаване на различни стилни аксесоари за ежедневно носене или за специални поводи. Тези клипсове са подходящи за творчески личности, които се занимават с изработване на собствени бижута и аксесоари, както и за професионални бижутери, които търсят качествени компоненти за своите проекти.Параметри на продукта:Материал: Материал: метал (стомана) с посребрено покритие на повърхносттаРазмери: Дължина 45 мм, ширина 14 ммСпециална характеристика: Отвор в края за закрепване на декорацииОпаковка: 10 брояПодходящи за: Изработване на собствени аксесоари за коса, проекти "Направи си сам
🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Бои за текстил и кожа ARTMIE CACADU 50 ml

Бои за текстил и кожа ARTMIE CACADU 50 ml


2,93 € Единична цена 58,60 €/л
ARTMiE
Боя за текстил и кожа Pentart 50 ml

Боя за текстил и кожа Pentart 50 ml


3,45 € Единична цена 69,00 €/л
Pentart
JOVI Глина за моделиране- бяла

JOVI Глина за моделиране- бяла


1,85 € Единична цена 7,40 €/кг
JOVI
Флумастер за порцелан DARWI ARMERINA без печене 2 mm /6 ml

Флумастер за порцелан DARWI ARMERINA без печене 2 mm /6 ml


3,70 €
Darwi
Спрей за текстил Ghiant H2O 150 ml

Спрей за текстил Ghiant H2O 150 ml


4,20 € Единична цена 28,00 €/л
GHIANT
Бои за стъкло и порцелан на марката PENTART- 30 ml

Бои за стъкло и порцелан на марката PENTART- 30 ml


2,92 € Единична цена 97,33 €/л
Pentart

Последно разглеждани