Стартов комплект за изработка на бижута


Избор
€20,00
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007
Мечтаете ли да създадете свои собствени бижута, но не знаете откъде да започнете? Стартовият комплект за изработка на бижута е идеалното решение за начинаещи и напреднали творци. Този изчерпателен комплект включва всички необходими компоненти за изработване на уникални обеци, гривни или колиета. В комплекта ще откриете френски кукички, закопчалки за шипове, обеци с обръч, клечки за очи, халки и верижки с топчета. Благодарение на сребърното или позлатеното покритие вашите творения ще изглеждат елегантно и професионално. Комплектът съдържа приблизително 175 елемента, което ви позволява да създавате най-различни бижута според собственото си въображение. Независимо дали предпочитате сладководни перли, стъклени мъниста или малки перлички, можете да ги комбинирате с този комплект, за да създадете оригинални изделия. Това е чудесен избор за всички, които искат да открият радостта от създаването на собствени аксесоари и да изразят уникалния си стил. параметри на продукта: Материал: 1: Желязо със сребърно или позлатено покритиеСъдържание на опаковката: Приблизително 175 броя, включително компоненти за обеци, щифтове за очи, халки и верижкиЦвят: сребърен или златенПодходящ за: Подходящо за начинаещи и напреднали създатели на бижута.
🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Бои за текстил и кожа ARTMIE CACADU 50 ml

Бои за текстил и кожа ARTMIE CACADU 50 ml


2,93 € Единична цена 58,60 €/л
ARTMiE
Боя за текстил и кожа Pentart 50 ml

Боя за текстил и кожа Pentart 50 ml


3,45 € Единична цена 69,00 €/л
Pentart
JOVI Глина за моделиране- бяла

JOVI Глина за моделиране- бяла


1,85 € Единична цена 7,40 €/кг
JOVI
Флумастер за порцелан DARWI ARMERINA без печене 2 mm /6 ml

Флумастер за порцелан DARWI ARMERINA без печене 2 mm /6 ml


3,70 €
Darwi
Спрей за текстил Ghiant H2O 150 ml

Спрей за текстил Ghiant H2O 150 ml


4,20 € Единична цена 28,00 €/л
GHIANT
Бои за стъкло и порцелан на марката PENTART- 30 ml

Бои за стъкло и порцелан на марката PENTART- 30 ml


2,92 € Единична цена 97,33 €/л
Pentart

Последно разглеждани