Темперна боя Creall, 1 000 ml


Избор
€8,60
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Темперната боя Creall с обем от 1 000 ml е висококачествена и с висока покривност боя, разреждаща се с вода. Благодарение на практичната бутилка с капачка, която предпазва от изсъхване и улеснява употребата, тя е идеална за училища и школи по рисуване.

Параметри на продукта

  • Марка: Creall
  • Тип на продукта: темперна боя
  • Обем: 1 000 ml
  • Тегло: 1 kg
  • Съдържание на опаковката: 1 бр.
  • Характеристики: с висока покривност, водоразтворима

Употреба и характеристики

Боята е предназначена предимно за училища и творчески кръжоци. Опаковката с практична капачка осигурява лесна употреба и предпазва боята от изсъхване.

Често задавани въпроси

Разрежда ли се боята с вода? Да, темперната боя Creall е водоразтворима.

За кого е подходяща тази темперна боя? Подходяща е особено за училища, детски градини и школи по рисуване.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Гладка бяла структурираща паста от Kompozit

Гладка бяла структурираща паста от Kompozit


20,49 € Единична цена 20,49 €/л
Kompozit
Бяла гладка структурна паста Kompozit LITE 500 ml

Бяла гладка структурна паста Kompozit LITE 500 ml


20,49 € Единична цена 40,98 €/л
Kompozit
STANDART Kompozit акрилна боя

STANDART Kompozit акрилна боя


6,19 € Единична цена 12,38 €/л
Kompozit
Металическа акрилна боя STANDART Kompozit 500 ml

Металическа акрилна боя STANDART Kompozit 500 ml


13,99 € Единична цена 27,98 €/л
Kompozit
Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml

Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml


Цена след отстъпка  2,78 € Редовна цена  3,09 € Единична цена 37,07 €/л
Kompozit
Комплект акрилни бои Kompozit STANDART Fluorescent 6 x 20 ml

Комплект акрилни бои Kompozit STANDART Fluorescent 6 x 20 ml


Цена след отстъпка  6,29 € Редовна цена  6,99 € Единична цена 52,42 €/л
Kompozit

Последно разглеждани