Темперна боя Creall CREALLCOLOR 500 ml - злато

€16,60
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Creall CREALLCOLOR в златен нюанс е висококачествена и отлично покривна темперна боя, разреждаща се с вода. Благодарение на практичната опаковка с капачка против изсъхване, тя е идеален избор за училища и творчески кръжоци. Осигурява лесна употреба при работа и надеждно покритие.

Параметри на продукта

  • Марка: Creall
  • Продуктова серия: CREALLCOLOR
  • Обем: 500 ml
  • Цвят: Злато
  • Характеристики: Силно покривна, водоразтворима
  • Тегло: 1 kg
  • Съдържание на опаковката: 1 бр.

Употреба и предимства

Боята е подходяща за образователни и творчески цели в училища и кръжоци по рисуване. Опаковката е снабдена с практична капачка, която улеснява работата и ефективно предотвратява изсъхването на боята.

Често задавани въпроси

Може ли тази темперна боя да се разрежда с вода? Да, боята е водоразтворима.

Защитена ли е опаковката от изсъхване? Да, опаковката разполага с практична капачка, която предотвратява изсъхването и позволява лесна употреба.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Гладка бяла структурираща паста от Kompozit

Гладка бяла структурираща паста от Kompozit


20,49 € Единична цена 20,49 €/л
Kompozit
Бяла гладка структурна паста Kompozit LITE 500 ml

Бяла гладка структурна паста Kompozit LITE 500 ml


20,49 € Единична цена 40,98 €/л
Kompozit
STANDART Kompozit акрилна боя

STANDART Kompozit акрилна боя


6,19 € Единична цена 12,38 €/л
Kompozit
Металическа акрилна боя STANDART Kompozit 500 ml

Металическа акрилна боя STANDART Kompozit 500 ml


13,99 € Единична цена 27,98 €/л
Kompozit
Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml

Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml


Цена след отстъпка  2,78 € Редовна цена  3,09 € Единична цена 37,07 €/л
Kompozit
Комплект акрилни бои Kompozit STANDART Fluorescent 6 x 20 ml

Комплект акрилни бои Kompozit STANDART Fluorescent 6 x 20 ml


Цена след отстъпка  6,29 € Редовна цена  6,99 € Единична цена 52,42 €/л
Kompozit

Последно разглеждани