Творчески комплект - Гривни за приятелство

€16,10
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007
Открийте традиционната японска техника кумихимо с този творчески комплект, предназначен за деца и възрастни. Този комплект за начинаещи за изработване на гривни за приятелство включва всичко необходимо за създаване на собствени гривни, висулки или ключодържатели. С помощта на специална дъска и цветни шнурове ще създадете стилни аксесоари, които можете да украсите с висулки, мъниста и закопчалки. Пакетът включва и QR код, който ви препраща към видео уроци, в които можете да овладеете техниката кумихимо стъпка по стъпка, дори и без предишен опит. Идеално решение за творчески следобеди, ръчно изработени подаръци или училищни семинари. Този комплект развива фината моторика, креативността и търпението и е чудесен вход в света на ръкоделието за деца от 8 години. параметри на продукта:- съдържание на опаковката: дъска за плетене (кумихимо диск), макраме шнурове, метални закопчалки, висулки, мъниста, пръстени, инструкции- материал: полиестерни шнурове, пластмаса, метал- препоръчителна възраст: от 8 години- ниво на трудност: начинаещи- производство: 2-4 гривни в зависимост от комбинацията на материалите- употреба: изработване на гривни за приятелство, висулки, ключодържатели
🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Бои за текстил и кожа ARTMIE CACADU 50 ml

Бои за текстил и кожа ARTMIE CACADU 50 ml


2,93 € Единична цена 58,60 €/л
ARTMiE
Боя за текстил и кожа Pentart 50 ml

Боя за текстил и кожа Pentart 50 ml


3,45 € Единична цена 69,00 €/л
Pentart
JOVI Глина за моделиране- бяла

JOVI Глина за моделиране- бяла


1,85 € Единична цена 7,40 €/кг
JOVI
Флумастер за порцелан DARWI ARMERINA без печене 2 mm /6 ml

Флумастер за порцелан DARWI ARMERINA без печене 2 mm /6 ml


3,70 €
Darwi
Бои за стъкло и порцелан на марката PENTART- 30 ml

Бои за стъкло и порцелан на марката PENTART- 30 ml


2,92 € Единична цена 97,33 €/л
Pentart
Маса за моделиране Cernit NUMBER ONE 56g

Маса за моделиране Cernit NUMBER ONE 56g


2,54 € Единична цена 45,36 €/кг
Cernit

Последно разглеждани