Washi лента опаковка от 2 броя

Наличен

Избор
€4,19
Изпращаме още същия ден Със Speedy от 2,50 € · Безплатно над 59 €
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Washi лентата се използва главно за техники като скрапбукинг, създаване на bullet journalili, декориращи фонове от хартия. Благодарение на самозалепващата се основа използването му е наистина лесно. Опаковката винаги съдържа 2 ролки тиксо, като всяко е с ширина 15 мм и дължина 4 м. Декоративната лента може да се използва и при работа с акварели и подобни техники..

Washi лента опаковка от 2 броя

  • комплект washi ленти
  • 2 броя в опаковка
  • широчина: 15 мм
  • дължина: 4м
  • мотиви: розово - розови шишарки и точки, бяло - сиви и златни сърца и точки, черно и бяло - пера и геометрични шарки, злато - златни растения и точки, природа - декоративни надписи и птици, сиво - сребърни точки и къщи
🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Бои за текстил и кожа ARTMIE CACADU 50 ml

Бои за текстил и кожа ARTMIE CACADU 50 ml


2,93 € Единична цена 58,60 €/л
ARTMiE
Боя за текстил и кожа Pentart 50 ml

Боя за текстил и кожа Pentart 50 ml


3,45 € Единична цена 69,00 €/л
Pentart
JOVI Глина за моделиране- бяла

JOVI Глина за моделиране- бяла


1,85 € Единична цена 7,40 €/кг
JOVI
Флумастер за порцелан DARWI ARMERINA без печене 2 mm /6 ml

Флумастер за порцелан DARWI ARMERINA без печене 2 mm /6 ml


3,70 €
Darwi
Спрей за текстил Ghiant H2O 150 ml

Спрей за текстил Ghiant H2O 150 ml


4,40 € Единична цена 29,33 €/л
GHIANT
Бои за стъкло и порцелан на марката PENTART- 30 ml

Бои за стъкло и порцелан на марката PENTART- 30 ml


2,92 € Единична цена 97,33 €/л
Pentart

Последно разглеждани