Назад в магазина APLA2060_A20602

APLI декоративни акрилни камъчета 100 бр., микс от размери и цветове


Избор
€2,55
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Комплектът декоративни акрилни камъчета APLI във формата на капки предлага пъстър микс от размери и цветове за разнообразни творчески проекти. Тези декоративни камъчета са подходящи за всеки творец за декориране на повърхности, като поставянето им е изключително лесно – просто нанесете лепило върху задната им страна.

Параметри на продукта

  • Марка: APLI
  • Материал: акрил
  • Форма: капки
  • Брой в опаковка: 100 бр.
  • Характеристики: микс от размери и цветове
  • Тегло: 0,03 кг

Употреба и техники

Камъчетата са идеални за приложно творчество, скрапбукинг, декорация на картички, украса на костюми и изработка на бижута.

Често задавани въпроси

Как се поставят камъчетата? Достатъчно е да нанесете лепило върху гърба им и да ги притиснете към желаната повърхност.

Какви форми и цветове съдържа опаковката? Опаковката съдържа камъчета във формата на капки в комбинация от различни размери и цветове.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Изображение от снимка

Изображение от снимка


65,27 €
ARTMiE
Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml


1,59 € Единична цена 79,50 €/л
Kompozit
Акрилна боя Artemisia 20 ml

Акрилна боя Artemisia 20 ml


1,95 €
Artemisia
Акрилна боя STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Акрилна боя STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


16,99 € Единична цена 33,98 €/л
Kompozit
Акрилна боя, 60 мл, ROSA Gallery

Акрилна боя, 60 мл, ROSA Gallery


4,19 € Единична цена 69,83 €/л
Rosa
Медиум за акрилни бои ROSA Gallery

Медиум за акрилни бои ROSA Gallery


6,62 € Единична цена 26,48 €/л
Rosa

Последно разглеждани