Боя с леден ефект DARWI Ice 80 ml

Наличен

Избор
€2,35
€29,38 / l
На път към насДоставка за 4–6 дни Със Speedy от 2,50 € · Безплатно над 59 €
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Боята с леден ефект DARWI Ice е декоративна акрилна боя, която след изсъхване на въздух естествено създава блестяща повърхност с кристален скрежен ефект, напомнящ замръзнал прозорец. Благодарение на гъстата си формула можете да я нанасяте както на тънък, така и на по-плътен слой, като по този начин постигате изразен релефен, триизмерен леден ефект без нужда от сложни техники.

Боята е на водна основа и не съдържа разтворители. Може да се нанася директно върху стъкло, керамика, дърво, хартия и текстил без необходимост от грундиране. Цветовете могат да се смесват помежду си, а след пълно изсъхване създаденият слой е стабилен и устойчив.

  • Обем: 80 ml
  • Употреба: стъкло, керамика, дърво, хартия, текстил
  • Нанасяне: с четка, гъба или директно от флакона (инструментите се почистват с вода преди изсъхване)
  • Характеристики: блестящият скрежен ефект се образува естествено при съхнене, възможност за смесване с други нюанси от серията Ice
  • Произход: произведено в Белгия
🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Изображение от снимка

Изображение от снимка


65,27 €
ARTMiE
Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml


1,29 € Единична цена 64,50 €/л
Kompozit
Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml

Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml


3,09 € Единична цена 41,20 €/л
Kompozit
Акрилна боя Artemisia 20 ml

Акрилна боя Artemisia 20 ml


1,95 €
Artemisia
Акрилна боя STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Акрилна боя STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


13,79 € Единична цена 27,58 €/л
Kompozit
Акрилна боя, 60 мл, ROSA Gallery

Акрилна боя, 60 мл, ROSA Gallery


4,19 € Единична цена 69,83 €/л
Rosa

Последно разглеждани