Назад в магазина DRW760080611

Боя с леден ефект DARWI Ice 80 ml, светлозелена

Наличен
€2,35
€29,38 / l
На път към насДоставка за 4–6 дни Със Speedy от 2,50 € · Безплатно над 59 €
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Боята с леден ефект DARWI Ice е специална декоративна акрилна боя, която след изсъхване естествено образува блестяща повърхност, напомняща за замръзнал прозорец или ледени кристали. Благодарение на гъстата си формула можете да я нанасяте с четка, гъбичка или директно от флакона, като по-дебелият слой осигурява по-изразен релефен и триизмерен ефект.

Боята е водоразтворима, не съдържа разтворители, а отделните нюанси могат свободно да се смесват помежду си. Върху гладки повърхности като стъкло може да се нанася директно без грунд, като след пълно изсъхване се получава стабилен и устойчив слой.

  • Обем: 80 ml, цвят: светлозелен
  • Подходяща за стъкло, керамика, дърво, хартия и текстил
  • Спонтанно образуване на скрежен ефект по време на съхнене на въздух
  • Лесно почистване на четките с вода преди изсъхване
  • Произведено в Белгия
🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Изображение от снимка

Изображение от снимка


65,27 €
ARTMiE
Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml


Цена след отстъпка  1,16 € Редовна цена  1,29 € Единична цена 58,00 €/л
Kompozit
Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml

Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml


Цена след отстъпка  2,78 € Редовна цена  3,09 € Единична цена 37,07 €/л
Kompozit
Акрилна боя STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Акрилна боя STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


Цена след отстъпка  12,41 € Редовна цена  13,79 € Единична цена 24,82 €/л
Kompozit
Акрилна боя Artemisia 20 ml

Акрилна боя Artemisia 20 ml


1,95 €
Artemisia
Акрилна боя, 60 мл, ROSA Gallery

Акрилна боя, 60 мл, ROSA Gallery


4,19 € Единична цена 69,83 €/л
Rosa

Последно разглеждани