Назад в магазина CRLE2620_E26200

Creall самосъхнеща моделираща маса DO&DRY хипоалергенна, 1 000 g


Избор
€6,70
€6,70 / kg
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Creall DO&DRY е фина, лесна за обработка и хипоалергенна моделираща маса, която напълно замества естествените материали без необходимост от изпичане в пещ. Благодарение на фината си структура тя е идеална за детайлна работа, не лепне по ръцете и може да се моделира отново след навлажняване. След 24 часа на въздух се втвърдява напълно и е готова за последващо декориране или лакиране.

Параметри на продукта

  • Марка: Creall
  • Продуктова серия: DO&DRY
  • Свойства: хипоалергенна, самосъхнеща
  • Тегло на опаковката: 1 000 g
  • Време за съхнене: 24 часа
  • Опаковката съдържа: 1 бр.

Употреба и техники

Масата е подходяща за детайлно моделиране на различни форми и предмети. След втвърдяване (24 часа) повърхността може да се лакира или декорира например с акрилни бои Molenaer.

Често задавани въпроси

Необходимо ли е тази моделираща маса да се пече в пещ? Не, масата е самосъхнеща и се втвърдява на въздух в рамките на 24 часа.

Може ли масата да се моделира отново, ако започне да изсъхва? Да, след навлажняване масата отново става пластична и годна за оформяне.

С какво може да се декорира масата след втвърдяване? След изсъхване можете да я лакирате или рисувате например с акрилни бои Molenaer.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Изображение от снимка

Изображение от снимка


65,27 €
ARTMiE
Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml

Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml


Цена след отстъпка  2,78 € Редовна цена  3,09 € Единична цена 37,07 €/л
Kompozit
Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml


1,49 € Единична цена 74,50 €/л
Kompozit
Акрилна боя Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,79 € Единична цена 33,58 €/л
Kompozit
Акрилна боя Artemisia 20 ml

Акрилна боя Artemisia 20 ml


1,95 €
Artemisia
Скосена четка за акварел sword liner – размер 1 – 4

Скосена четка за акварел sword liner – размер 1 – 4


0,69 €
artmie.sk

Последно разглеждани