Назад в магазина GIOF65860000

GIOTTO Glossy гланцов защитен прозрачен лак 500 ml

Наличен
€13,65
€27,30 / l
На път към насДоставка за 4–6 дни Със Speedy от 2,50 € · Безплатно над 59 €
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

GIOTTO Glossy е водоразтворим гланцов и прозрачен защитен лак без разтворители, предназначен за крайно покритие на художествени и творчески проекти. След изсъхване образува равномерен защитен слой, който заздравява повърхността, подчертава наситеността на цветовете с блясък и предпазва картината от изтриване и замърсяване. Благодарение на формулата си на водна основа се работи лесно и без неприятна миризма, а удобната му опаковка представлява ергономична бутилка от биопластмаса.

Параметри и характеристики

  • Марка: GIOTTO
  • Тип лак: водоразтворим гланцов защитен лак на водна основа
  • Обем: 500 ml
  • Характеристики: без разтворители, без остра миризма, прозрачен гланцов финиш
  • Опаковка: ергономична бутилка от биопластмаса (1 бр.)
  • Тегло: 0,58 kg

Употреба и нанасяне

Лакът се нанася с четка на тънък и равномерен слой върху напълно изсъхнала рисунка, плакатни (темперни) бои или върху изпечена полимерна глина/моделин. При необходимост може да се нанесе втори слой след пълното изсъхване на първия. Инструментите и четките се почистват лесно с вода веднага след употреба, преди лакът да е засъхнал.

Често задавани въпроси

За какви повърхности е подходящ лакът GIOTTO Glossy? Подходящ е за напълно изсъхнали картини, плакатни (темперни) бои, както и за изпечени моделиращи маси.

Как се почистват инструментите след лакиране? Достатъчно е да измиете инструментите с чиста вода, преди лакът да изсъхне върху тях.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Изображение от снимка

Изображение от снимка


65,27 €
ARTMiE
Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml


Цена след отстъпка  1,16 € Редовна цена  1,29 € Единична цена 58,00 €/л
Kompozit
Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml

Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml


Цена след отстъпка  2,78 € Редовна цена  3,09 € Единична цена 37,07 €/л
Kompozit
Акрилна боя STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Акрилна боя STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


Цена след отстъпка  12,41 € Редовна цена  13,79 € Единична цена 24,82 €/л
Kompozit
Акрилна боя Artemisia 20 ml

Акрилна боя Artemisia 20 ml


1,95 €
Artemisia
Акрилна боя, 60 мл, ROSA Gallery

Акрилна боя, 60 мл, ROSA Gallery


4,19 € Единична цена 69,83 €/л
Rosa

Последно разглеждани