Назад в магазина JOV80024

JOVI водни бои 24 цвята с четка (диаметър 22 mm)

Наличен
€7,89
Изпращаме още същия ден Със Speedy от 2,50 € · Безплатно над 59 €
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

JOVI водни бои предлагат палитра от 24 ярки и наситени нюанса, изработени от качествени пигменти. Тези училищни акварелни таблетки с диаметър 22 mm се разтварят лесно с вода, осигуряват добра светлоустойчивост и висока покривност за дълготрайно рисуване върху хартия.

Боите се нанасят с навлажнена четка, като с разреждане с вода можете да създавате по-фини тонове или да ги смесвате помежду си. Практичната пластмасова кутия включва капак с повърхност за смесване, а в комплекта е включена и четка.

  • Брой цветове: 24 таблетки с диаметър 22 mm
  • Характеристики: качествени пигменти, добра светлоустойчивост и лесно разтваряне
  • Съдържание на опаковката: пластмасова кутия с палитра за смесване в капака и четка
  • Безопасност: сертификат EN 71 (не се препоръчва за деца под 3 години)
🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Изображение от снимка

Изображение от снимка


65,27 €
ARTMiE
Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml

Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml


Цена след отстъпка  2,78 € Редовна цена  3,09 € Единична цена 37,07 €/л
Kompozit
Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART 20 ml


1,49 € Единична цена 74,50 €/л
Kompozit
Акрилна боя Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,79 € Единична цена 33,58 €/л
Kompozit
Акрилна боя Artemisia 20 ml

Акрилна боя Artemisia 20 ml


1,95 €
Artemisia
Скосена четка за акварел sword liner – размер 1 – 4

Скосена четка за акварел sword liner – размер 1 – 4


0,69 €
artmie.sk

Последно разглеждани