Назад в магазина LKSK608_50000

Комплект акрилни бои LUKAS Cryl Studio 9 x 100 ml

Наличен

Избор
€25,90
€28,78 / l
На път към насДоставка за 4–6 дни Със Speedy от 2,50 € · Безплатно над 59 €
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Комплектът акрилни бои LUKAS Cryl Studio съдържа 9 туби с обем по 100 ml и е идеално решение за моментално творчество, подходящо за начинаещи художници, училища и арт курсове. Тези акрилни бои съхнат бързо до елегантен сатенен блясък, като след изсъхване образуват водоустойчив, гъвкав и дълготраен слой, който не се напуква. Благодарение на високата си светлоустойчивост и лесното взаимно смесване, те са перфектни за работа както на тънки слоеве, така и за пастозни техники.

Параметри и характеристики

  • Марка: LUKAS
  • Серия: Cryl Studio
  • Съдържание на опаковката: 9 туби по 100 ml (общо 900 ml)
  • Варианти: 1 – 2
  • Консистенция и свойства: разреждат се с вода, еластични, добра покривност, водоустойчиви след изсъхване
  • Финиш: сатенен блясък
  • Светлоустойчивост: мин. 6–7 по 8-степенната скала за стандартните нюанси
  • Включени нюанси: титаниево бяло, кадмиево жълто имит., кадмиево червено тъмно, ализаринов кармин, перманентно лилаво, ултрамарин синьо, фталоцианиново зелено, жълта охра, железен оксид черно
  • Тегло на опаковката: 1,32 kg
  • Традиция на марката: от 1862 година

Употреба и техники на нанасяне

Акрилните бои се нанасят с четка, шпакла или гъба върху платно, дърво, хартия, картон, камък или метал. Могат да се разреждат с вода или да се комбинират с акрилни медиуми и гелове от серията LUKAS. За дълготрайна защита от прах и UV лъчи се препоръчва завършената картина да се запечата с краен акрилен лак.

Често задавани въпроси

Водоустойчиви и светлоустойчиви ли са боите след изсъхване?
Да, боите LUKAS Cryl Studio образуват траен и водоустойчив филм след съхнене, като имат светлоустойчивост минимум 6–7 по 8-степенната скала.

Могат ли цветовете в комплекта да се смесват помежду си?
Да, всички нюанси са напълно смесими и могат свободно да се комбинират и модифицират с акрилни медиуми.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

STANDART Kompozit акрилна боя

STANDART Kompozit акрилна боя


6,19 € Единична цена 12,38 €/л
Kompozit
Металическа акрилна боя STANDART Kompozit 500 ml

Металическа акрилна боя STANDART Kompozit 500 ml


13,99 € Единична цена 27,98 €/л
Kompozit
Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml

Акрилна боя STANDART Kompozit 75 ml


Цена след отстъпка  2,78 € Редовна цена  3,09 € Единична цена 37,07 €/л
Kompozit
Комплект акрилни бои Kompozit STANDART Fluorescent 6 x 20 ml

Комплект акрилни бои Kompozit STANDART Fluorescent 6 x 20 ml


Цена след отстъпка  6,29 € Редовна цена  6,99 € Единична цена 52,42 €/л
Kompozit
Акрилна боя Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Акрилна боя Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Цена след отстъпка  12,41 € Редовна цена  13,79 € Единична цена 24,82 €/л
Kompozit
Акрилна боя STANDART Kompozit Fluorescent 20 ml

Акрилна боя STANDART Kompozit Fluorescent 20 ml


Цена след отстъпка  1,19 € Редовна цена  1,39 € Единична цена 59,50 €/л
Kompozit

Последно разглеждани