Комплект акрилни бои Nassau 6x120ml BASIC COLOURS

€9,32
€12,94 / l
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Бъдете художник с този комплект акрилни бои от Nassau BASIC COLOURS. Акрилните бои са подходящи за всички видове повърхности като дърво, платно, стени, съдове и други 3D обекти. Комплектът съдържа основните, така наречени BASIC COLOURS, които могат да се смесват с голям брой допълнителни цветове и нюанси.

характеристики на продукта:

  • Акрилни бои Nassau
  • 6 различни нюанса
  • Обем на тубата 120 мл
🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Комплект акрилни бои Solo Goya 3x100 ml - Смесете зеления си цвят

Комплект акрилни бои Solo Goya 3x100 ml - Смесете зеления си цвят


11,20 € Единична цена 37,33 €/л
ARTMiE
Комплект акрилни бои Solo Goya 3x100 ml - Greek Holiday

Комплект акрилни бои Solo Goya 3x100 ml - Greek Holiday


Цена след отстъпка  11,79 € Редовна цена  14,83 € Единична цена 39,30 €/л
ARTMiE
Комплект акрилни бои ACRYL PRO Kompozit

Комплект акрилни бои ACRYL PRO Kompozit


13,29 €
Kompozit
Акрилна боя ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Акрилна боя ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Единична цена 46,53 €/л
Kompozit
MetalliQ Kompozit Акрилна боя с метален ефект 70g

MetalliQ Kompozit Акрилна боя с метален ефект 70g


3,89 € Единична цена 55,57 €/кг
Kompozit
Комплект акрилни бои с металик ACRYL PRO Kompozit 12x20 ml

Комплект акрилни бои с металик ACRYL PRO Kompozit 12x20 ml


14,79 € Единична цена 61,63 €/л
Kompozit

Последно разглеждани