Комплект акрилни бои Nassau 6x75ml GLITTER

€9,41
€20,91 / l
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Открийте красотата на рисуването с акрилни бои Nassau. Те са особено подходящи за начинаещи художници или студенти. С тези блестящи бои експериментирането ще бъде забавно. Тези акрилни бои са универсални, подходящи за различни повърхности. Акрилните бои могат да се нанасят директно от тубата или да се използва палитра, бутилка или пластмасова подложка.

характеристики на продукта:

  • Акрилни бои Nassau
  • 6 различни нюанса
  • бързо съхнене
  • на водна основа
  • светли блестящи нюанси
  • обем 75 мл
🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Комплект акрилни бои Solo Goya 3x100 ml - Greek Holiday

Комплект акрилни бои Solo Goya 3x100 ml - Greek Holiday


Цена след отстъпка  11,79 € Редовна цена  14,83 € Единична цена 39,30 €/л
ARTMiE
Комплект акрилни бои ACRYL PRO Kompozit

Комплект акрилни бои ACRYL PRO Kompozit


13,29 €
Kompozit
Акрилна боя ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Акрилна боя ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Единична цена 46,53 €/л
Kompozit
MetalliQ Kompozit Акрилна боя с метален ефект 70g

MetalliQ Kompozit Акрилна боя с метален ефект 70g


3,09 € Единична цена 44,14 €/кг
Kompozit
Комплект акрилни бои с металик ACRYL PRO Kompozit 12x20 ml

Комплект акрилни бои с металик ACRYL PRO Kompozit 12x20 ml


14,79 € Единична цена 61,63 €/л
Kompozit
Комплект акрилни бои с металик ACRYL PRO Kompozit 9x20 ml

Комплект акрилни бои с металик ACRYL PRO Kompozit 9x20 ml


10,79 € Единична цена 59,94 €/л
Kompozit

Последно разглеждани