Комплект акрилни бои Nassau 6x75ml METALLIC

€9,41
€20,91 / l
Безплатна доставка от 59 €Бърза и сигурна доставка в цяла България.
100-дневно връщане без посочване на причина Лесно и без притеснения
ARTMiE общност във Facebookнад 557 000 творци · 16 държави · от 2007

Открийте красотата на рисуването с акрилни бои Nassau. Те са особено подходящи за начинаещи художници или студенти. С тези метални бои експериментирането ще бъде забавно. Тези акрилни бои са универсални, подходящи са за различни повърхности като платно, дърво, хартия, теракота, камък, гипс, стиропор и т.н. Акрилните бои могат да се нанасят директно от тубата или да се използва палитра, бутилка или пластмасов тампон.

Спецификации на продукта:

  • Акрилни бои Nassau
  • 6 различни нюанса
  • бързо съхнене
  • на водна основа
  • ярки метални нюанси
  • обем на тубата 75 мл

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Макс. 3 файла, до 5 МБ. JPG, PNG или MP4.

🎁За всеки отзив ще ви изпратим малка изненада!

Алтернативни продукти

Комплект акрилни бои Solo Goya 3x100 ml - Смесете зеления си цвят

Комплект акрилни бои Solo Goya 3x100 ml - Смесете зеления си цвят


11,20 € Единична цена 37,33 €/л
ARTMiE
Комплект акрилни бои Solo Goya 3x100 ml - Greek Holiday

Комплект акрилни бои Solo Goya 3x100 ml - Greek Holiday


Цена след отстъпка  11,79 € Редовна цена  14,83 € Единична цена 39,30 €/л
ARTMiE
Комплект акрилни бои ACRYL PRO Kompozit

Комплект акрилни бои ACRYL PRO Kompozit


13,29 €
Kompozit
Акрилна боя ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Акрилна боя ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Единична цена 46,53 €/л
Kompozit
MetalliQ Kompozit Акрилна боя с метален ефект 70g

MetalliQ Kompozit Акрилна боя с метален ефект 70g


3,89 € Единична цена 55,57 €/кг
Kompozit
Комплект акрилни бои с металик ACRYL PRO Kompozit 12x20 ml

Комплект акрилни бои с металик ACRYL PRO Kompozit 12x20 ml


14,79 € Единична цена 61,63 €/л
Kompozit

Последно разглеждани